Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Схоже, що зараз медициною керують гідні послідовники Супрун

Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив в ефірі ток-шоу «Голос народу» на телеканалі «112 Україна» в п'ятницю, 18 жовтня.

Він зазначив, що після відставки Уляни Супрун з посади в.о. міністра охорони здоров'я у медичній галузі не відбулося жодних позитивних змін.

«Коли звільнили Супрун, у людей були надії, що почнуть відбуватися позитивні зміни в системі охорони здоров'я. Ми сподівалися, що будуть зроблені реальні кроки зі створення страхової медицини, за якої за пенсіонера буде платити держава, за працівника – роботодавець, якому на цю суму будуть знижені податки. Як це робиться в цивілізованих країнах. З того, що я бачу зараз, схоже, що прийшли гідні послідовники Супрун, просто прізвища у них інші», – сказав Юрій Бойко.

Опозиційний політик зазначив, що ніяких навіть натяків, щоб викорінити цю «бацилу медичного геноциду», – немає. «Поки ми не бачимо ніяких позитивних кроків в цьому напрямі – поміняли шило на мило. Тому потрібно боротися, щоб виправити ситуацію», – підкреслив Юрій Бойко.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ ще в серпні місяці зареєструвала законопроект №1114, який скасовує так звану медреформу та створює умови для відновлення обсягу прав і свобод громадян на отримання якісної та доступної медичної допомоги. Але законопроекти опозиціонерів не ставлять до порядку денного парламенту.

Також нагадуємо, що дізнатися позицію партії з тих чи інших питань, що робиться опозиційною фракцією для вирішення проблем людей, ви можете, підписавшись на YouTube-канал Юрія Бойка. Ви також можете залишати свої запитання і звернення в коментарях під відео, надсилати їх на сторінку Юрія Бойка у Facebook або на електронну пошту pressoffice.yb@gmail.com.

Опубліковано: 20 жовтня 2019
×
Приєднатися