Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: По всій країні у людей головний запит – на справедливість

В Україні, як і в усьому світі, люди повинні отримувати базовий дохід, щоб не думати про те, як їм вижити. Про це в інтерв'ю «7 каналу» сказав Співголова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» Юрій Бойко.

«Якщо ти сидиш у Києві, то не побачиш і не відчуєш, як і чим живе країна. Скрізь, куди б я не приїздив, я чув колосальний запит на соціальну справедливість. Люди ставлять одне-єдине питання: чому ми виживаємо, а вони жирують? Пенсіонери і незаможні просто криком кричать», – підкреслив Юрій Бойко.

Політик зазначив, що завдання держави, уряду піклуватися про те, щоб у людей був гідний рівень життя.

«Люди повинні отримувати стільки, щоб не думати про їжу і виживання. В усьому світі до цього вже прийшли, це так званий базовий дохід. І нам теж необхідно це зробити. Інакше, якщо один може дозволити собі колосальну розкіш, а інший вимушений шукати кошти на прожиття, це до добра не призведе», – сказав Юрій Бойко.

Співголова опозиційної політсили назвав цинічними і безвідповідальними заяви прем'єра Шмигаля про пенсії.

«Коли глава уряду заявляє, що через 15 років українці не будуть отримувати пенсій, то це як мінімум демонструє його профнепридатність. Відповідальний прем'єр робитиме все, щоб запрацювала економіка, щоб працювали підприємства, платилися податки, щоб молоді працездатні люди не виїжджали з країни, а мали можливість заробити тут. А так виходить, що владі все одно, що вже до кінця цього року половина українських сімей опиняться за межею бідності», – зазначив політик.

За словами Юрія Бойка, після таких заяв взагалі не можна залишатися прем'єр-міністром.

«Ось так просто взяти і образити людей. Найстрашніше, що люди, які це почули, зрозуміли, що немає сенсу чесно працювати, заробляти собі на пенсію, адже її все одно не буде. А що після такої заяви робити людям? Виїжджати, йти у тінь? Він реально тригер тіньової економіки. Абсолютно цинічна і безвідповідальна заява», – акцентував Юрій Бойко.

Він також зазначив, що нинішня влада навіть не уявляє, що люди кажуть у відповідь.

«Адже це не єдина така заява влади. Продаж землі, легалізація азартних ігор та інші подібні «ініціативи» тільки погіршують ситуацію в країні. Тому й рейтинг влади стрімко котиться вниз. Люди ображені і принижені такими діями. Обираючи цю владу, вони хотіли допомоги і турботи, а їх просто обдурили і принизили», – сказав Юрій Бойко.

З огляду на ситуацію, що склалася, потрібно обов'язково йти на вибори, підкреслив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

«Від місцевої влади залежить дуже багато. І від того, кого ми оберемо, залежить наше майбутнє. Наші проблеми, у першу чергу, буде вирішувати влада на місцях. Тому на вибори треба йти. Дотримуючись запобіжних заходів у період епідемії, але обов'язково прийти, проголосувати і змінити життя на краще», – резюмував Юрій Бойко.

Опубліковано: 16 жовтня 2020
×
Приєднатися