Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Перемир'я – це добре, але Україна чекає миру і реінтеграції Донбасу

Про це заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко під час виступу на брифінгу у Верховній Раді в понеділок, 28 вересня.

«Збройний конфлікт між Азербайджаном і Вірменією повинен стати уроком і для нас теж. Цей конфлікт вважався замороженим впродовж 25 років, але події останніх днів показали, що коли армія стає проти армії, то коли почнеться стрільба – це просто питання часу. І сьогодні цей конфлікт розгорається з новою силою», – сказав політик.

Юрій Бойко підкреслив, що це має стати уроком і для України.

«"Заморожений конфлікт" не вирішує головного питання – встановлення міцного миру в регіоні. Зроблено важливий крок – на Донбасі укладено перемир'я. Люди стали повертатися до нормального життя. Але потрібно йти далі. Владі потрібно перестати боятися радикалів і почати діяти, створити дорожню карту виконання Мінських угод і чітко її виконувати», – зазначив він.

Співголова опозиційної фракції підкреслив, що у питанні реінтеграції Донбасу важливою є роль Верховної Ради, яка повинна проявити ініціативу і ухвалити необхідні для миру закони.

«Пакет мирних законопроектів, підготовлений фракцією ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, спрямований якраз на виконання Мінських угод. Це і відновлення соціально-економічної співпраці з неконтрольованими територіями, амністія для тих, хто не вбивав, законопроект про особливості управління окремими територіями Донбасу, про проведення виборів і т.ін. А не поводити себе так, як сьогодні діє влада. Через страх програти вони скасовують вибори навіть в абсолютно мирних містах і населених пунктах. Це шлях у нікуди. Це дуже поганий сигнал для тих, хто опинився за лінією розмежування», – зазначив Юрій Бойко.

Опозиційний політик упевнений, що тільки домігшись миру, можна буде розпочати справжні реформи, забезпечити соціальний захист людей і розвивати економіку.

«Тільки домігшись миру, в країні можна буде розпочати справжні реформи, забезпечивши при цьому соціальний захист населення, підтримку промисловості, розвиток економіки. Поки немає миру, інвестиції в країну не прийдуть. У воюючу країну гроші не вкладають. Тому владі треба перестати огинатися і боятися радикалів. Людей, які хочуть миру, які виступають за мир, набагато більше. Президенту і парламенту потрібно проявити політичну волю та зробити все для встановлення міцного і стабільного миру в Україні», – резюмував Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Опубліковано: 28 вересня 2020
×
Приєднатися