Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Парламент має розглядати законопроекти, які вносяться фракціями, згідно з квотним принципом

Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час засідання Погоджувальної ради ВР у понеділок, 16 вересня.

Він підкреслив, що законопроекти ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ мають бути розглянуті парламентом. «Я хочу повернутися до алгоритму, який був відпрацьований на нараді з головою Верховної Ради минулого тижня. Наші законопроекти, які не увійшли до календарного плану проведення сесії, мають бути туди включені. І це питання має бути проголосовано першим пунктом у середу, коли розпочнеться пленарне засідання парламенту. Ми не побачили цього у порядку денному, який нам представили для розгляду», – зазначив опозиційний політик.

«Це стосується не тільки нашої фракції. Я прошу внести відповідні корективи, щоб ви могли дати доручення щодо законопроектів, які мають першочергове значення для фракцій. Попередньо було узгоджено квотний принцип, згідно з яким законопроекти виносяться в зал. Якщо ми добре попрацюємо в комітетах, то за два тижні наші законопроекти з’являться у залі. Якщо це приймається, то прохання дати відповідне доручення, щоб це було виконано», – сказав Юрій Бойко, звертаючись до спікера парламенту.

Дмитро Разумков підтвердив наявність таких домовленостей і попросив апарат Верховної Ради підключитись до цього питання, щоб відповідні законопроекти від фракцій потрапили до переліку законодавчих ініціатив, які розглядатиме парламент.

Нагадаємо, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала у Верховній Раді пакет із першочергових законопроектів, спрямованих на досягнення миру та соціальний захист людей.

Опубліковано: 16 вересня 2019
×
Приєднатися