Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Парламент повинен прийняти рішення, які відкриють шлях до миру, а не продукувати порожні заяви

Верховна Рада повинна сконцентруватися на рішеннях, які відкриють шлях до мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, повернення людей і територій, а не продукувати порожні заяви, які жодним чином не наближають Україну до миру. Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам у Верховній Раді в середу, 16 червня.

Юрій Бойко назвав піаром окремих політсил ініціативу про звернення ВРУ до Конгресу США щодо надання Україні двостороннього статусу основного союзника США поза НАТО.

«Всі ці іміджеві речі, геополітичні комбінації, які ініціюються окремими фракціями, не мають нічого спільного з тим, що дійсно потрібно розглядати Верховній Раді і чого чекають люди. А чекають вони встановлення миру, зниження тарифів, боротьби з бідністю, покращення медичного обслуговування і вирішення соціальних проблем. А такі порожні заяви не мають жодного сенсу і ще раз продемонструють, що парламент живе окремим від країни життям і просто дистанціювався від людей», – зазначив Співголова фракції опозиціонерів.

За його словами, дієвим кроком до миру стало б ухвалення Верховною Радою Постанови ОП-ЗЖ про звернення до керівництва країн «Нормандської четвірки» щодо необхідності проведення невідкладної зустрічі.

«Перемовини, здатність до компромісу, не пафосні заяви, а дієві кроки від влади продемонстрували б суспільству, що вона справді прагне миру», – сказав народний депутат.

Юрій Бойко також висловив сподівання на відновлення діалогу між РФ і США, що має позитивно вплинути на мирне врегулювання конфлікту на Донбасі.

«Сподіваємося, що буде прийнято рішення про відновлення спеціального двостороннього формату консультацій щодо мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, як це було кілька років тому. Такий формат у доброму сенсі буде доповнювати "Нормандський формат". Це стане поштовхом до діалогу і сприятиме просуванню до миру. Цього прагне більшість громадян України. За це виступає наша політична сила», – зазначив Співголова ОП-ЗЖ.

Опубліковано: 16 червня 2021
×
Приєднатися