Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Парламент повинен мати політичне обличчя і допомогти у підготовці мирних переговорів

Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив на Погоджувальній Раді у вівторок, 1 жовтня.

Політик підкреслив, що серед головних питань у порядку денному мають стояти законодавчі ініціативи щодо мирного врегулювання конфлікту на сході країни та соціальні законопроекти.

«Перш за все це законопроекти, які стосуються мирного врегулювання на сході країни. Якщо хтось думає, що можна без компромісу врегулювати такий складний конфлікт, то це помилка. Ми повинні прийняти закон про особливий статус окремих районів Донбасу, зміни до Конституції для того, щоб він (статус, - ред.) працював у перехідний період. Ми повинні прийняти закон про амністію для тих, хто не вбивав. Тому що сьогодні будь-який лікар або вчитель на неконтрольованій території може бути названий поплічником терористів і до нього застосована кримінальна відповідальність. Парламент повинен зробити максимум можливого для того, щоб мати політичне обличчя і допомогти у переговорах, які ведуться зараз для мирного врегулювання конфлікту на Донбасі», – підкреслив Юрій Бойко.

У той же час запропонований сьогодні розклад роботи Верховної Ради, за словами опозиційного депутата, більше схожий на законодавчий мотлох.

 «Сьогоднішній розклад — це не розклад роботи парламенту, а законодавчий мотлох. Ми розглядаємо сьогодні не порядок денний роботи парламенту, а внутрішній розподіл між «Слугами народу», - хто за який закон буде з партії доповідати. Тут немає практично жодного законопроекту від інших фракцій. Незважаючи на рішення, прийняті на нараді у спікера, жодного висновку профільних комітетів щодо законопроектів інших фракцій не було представлено. Тому, або комітети будуть виконувати свої функції і давати можливість іншим фракціям працювати, або тоді можливь фракції повинні мати можливість презентувати їх у сесійній залі. Особливо наголошую на соціальних законопроектах, які дійсно потрібні людям, а не той законодавчий мотлох, який винесений сьогодні у так званий порядок денний», - зазначив співголова фракції опозиціонерів.

Опубліковано: 1 жовтня 2019
×
Приєднатися