Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Ставлення до проблем людей показало справжнє обличчя «слуг народу»

Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в своїй програмі «Діалог з Донбасом».

Політик зазначив, що людей хвилюють гірші умови життя, які посилив карантин, нечувані гроші чиновників, на тлі жебрацьких пенсій і зростаючих тарифів, а головне, що люди не бачать і не відчувають турботи про них з боку держави.

«Пенсіонери сьогодні реально голодують, тому що пенсія в середньому по країні 3 тисячі гривень, але це, як кажуть, «середня температура по палаті». А є люди, які отримують півтори-дві тисячі гривень пенсії і на такі ж суми їм надходять квитанції на оплату комунальних послуг. Тобто на життя взагалі нічого не залишається. «Слуги народу» обдурили людей, коли обіцяли нормальні пенсії, зниження комуналки, а насправді займаються вирішенням своїх особистих питань. Це просто неподобство, коли чиновники, навіть не громадяни України, отримують по 1-2 млн гривень зарплати, а лікарям не можуть забезпечити належні доплати, за щоденний ризик своїм життям, за порятунок людей. Ми доб'ємося, щоб лікарі отримували більше грошей. Ми за цим слідкуємо і будемо за це боротися, як і за вирішення соціальних питань наших громадян, поліпшення їхнього життя. Необхідні для цього законопроекти нами зареєстровані в парламенті. Ці «слуги народу» вже показали своє справжнє обличчя - це слуги міжнародних фінансових спекулянтів, але не народу. Вони не розуміють, чим живе країна», - підкреслив Співголова партії.

Як бачить вирішення соціальних питань ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ, а також чому важливо зберегти історичну правду про Перемогу у Великій Вітчизняній війні, дивіться в програмі «Юрій Бойко: Діалог з Донбасом».

Опубліковано: 22 травня 2020
×
Приєднатися