Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає якомога швидше сформувати новий склад ЦВК

Про це у  понеділок,  16  вересня, в кулуарах парламенту заявив Співголова фракції політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Юрій Бойко.

«Згідно з Регламентом Центральної виборчої комісії, президент за три дні подає кандидатури. Ми сподіваємося, що квотний принцип буде дотриманий, адже раніше всі кандидатури подавали від президентської фракції.  Тож розраховуємо на представництво від нашої політичної сили», —  зазначив  Юрій Бойко.

Політик також повідомив, що в ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ є вимога до нового складу Центрвиборчкому.

«Одним із перших рішень ЦВК має стати рішення про надання можливості переселенцям голосувати на місцевих виборах. Сьогодні вони цієї можливості позбавлені. Але ці люди,  і  це  наші  виборці,  живуть у містах де є місцева влада, громади і вони повинні мати можливість голосувати за мерів міст та депутатів  різних  рівнів», — наголосив Співголова фракції опозиціонерів.

Політик також додав, що відповідно до Регламенту ЦВК, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ за добу подала свої кандидатури до Комісії.

«Це професіонали, фахові спеціалісти, які будуть гідно представляти Центральну виборчу комісію», — підкреслив Юрій Бойко.

Опубліковано: 16 вересня 2019
×
Приєднатися