Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ захищатиме українські землі, національні інтереси України та її громадян

Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам у кулуарах Верховної Ради у вівторок, 14 січня.

Він підкреслив, що опозиціонери виступають категорично проти відкриття ринку землі без проведення всеукраїнського референдуму. «Аграрний комітет і монобільшість сподіваються тишком-нишком, «під ковдрою» протягнути законопроект про землю. Потрібно повернутися до розгляду всіх поправок до даного законопроекту, як це було зафіксовано у меморандумі, підписаному парламентськими фракціями», – сказав Співголова фракції опозиціонерів.

«Зараз пропонується прийняти законопроект без обговорення в залі, без розгляду поправок. Гамузом продати українську землю. Ми проти такого варіанту і будемо боротися, щоб цього не сталося», – наголосив Юрій Бойко.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ захищатиме українські землі, національні інтереси України та її громадян. Ми вимагаємо провести референдум щодо відкриття ринку землі в Україні, продовжити мораторій на продаж землі до 2025 року, навести лад у Держгеокадастрі, розпаювати землі державної власності між тими громадянами, які їх не отримали. Тільки після цього можна ставити питання про ринок землі в Україні.

Нагадаємо, депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ внесли майже 3500 правок до законопроекту про обіг земель сільськогосподарського призначення. Фракція голосувала проти провладного законопроекту у першому читанні, оскільки запропоноване урядом уведення обігу земель сільгосппризначення йде врозріз з національними і економічними інтересами України та її громадян, суперечить законам та Конституції нашої держави.

Опубліковано: 14 січня 2020
×
Приєднатися