Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: ОП-ЗЖ вимагає від влади відповідальної тарифної політики в інтересах людей

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади під час опалювального сезону забезпечити тарифи на природний газ, тепло і електроенергію з урахуванням платоспроможності населення. Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив підчас робочої поїздки до Кременчука.

«Зараз людей найбільше хвилює, скільки доведеться платити взимку за газ. Ціни постійно зростають. Сьогодні газ коштує $900 в Європі, для України він буде ще дорожчим. Головна проблема для людей – це вартість газу, друга – це вартість електричної енергії. І ці дві проблеми будуть ключовими у майбутньому опалювальному сезоні. Ми будемо  боротися, щоб мінімізувати їх вплив на людей», - підкреслив Юрій Бойко.

Співголова опозиційної фракції додав, що у вітчизняних ПСГ зараз накопичений недостатній рівень газу, а на складах ТЕЦ - не вистачає енергетичного вугілля. Влада робить вигляд, що все в порядку і все під контролем. А потім просто сховає голову в пісок – знову підвищить тарифи, всі проблеми скине на людей і місцеву владу. Для цього «Слуги» вже прийняли закон, який дозволяє блокування коштів на картках людей, які мають заборгованість з оплати комунальних послуг.

«Наше завдання підтримати людей, боротися за кожного з них і допомогти їм. Я буду вимагати збільшення субсидій та відміни цього закону у Верховній Раді», - наголосив опозиційний політик.

За його словами, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагатиме від влади звіту про хід підготовки до опалювального сезону і добиватиметься, щоб на потреби населення і бюджетної сфери йшов газ власного видобутку, собівартість якого становить близько 3000 грн за тисячу кубометрів. Юрій Бойко також зазначив, що влада обманює людей і у питанні тарифів на електроенергію. 

«Сьогодні ми повинні реально захищати людей.  «Слуги» зробили для людей ціну 1,44 грн за 1 кВт. Я знаю – це обман. Електроенергія «Енергоатома», яка йде на потреби людей, коштує 90 коп. Ми вимагаємо, щоб така була і ціна для побутового споживання. Замість цього, влада віддає дешеву енергію трейдерам, а ті перепродають вже по 1,5-2 грн. А залишки продають промисловості по 3 грн. Це означає, що вартість хліба, цукру і всього де використовується електроенергія, буде дорожчати. Тарифне і цінове свавілля та бездарна економічна політика влади вже довели людей до злиднів. Кожен наш депутат, на всіх рівнях влади, буде боротися з цим», - резюмував Юрій Бойко.

Опубліковано: 15 вересня 2021
×
Приєднатися