Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: ОП-ЗЖ продовжить боротьбу проти розпродажу землі, затіяного владою

2 червня під Верховну Раду прийшли тисячі людей з вимогою до влади не продавати українську землю. ОП-ЗЖ виступає проти продажу української землі і домагається скасування так званої земельної реформи у Конституційному Суді, – про це, виступаючи перед присутніми, сказав Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

Зокрема, він зазначив, що прийняті владою закони відкривають лазівку для скупки української землі транснаціональними корпораціями, з якими вітчизняний фермер конкурувати не зможе.

«Триває наша боротьба за українську землю. Вона почалася, як тільки прийшла сьогоднішня влада і ми побачили перший законопроект, за яким можна було продати землю по 200 тис. га в одні руки будь-якому іноземцю. Фінансовий ресурс іноземних компаній непорівнянний з тим, що мають вітчизняні фермери. І існує реальна небезпека, що українська земля потрапить в руки транснаціональних корпорацій, а наші фермери й аграрії залишаться без неї. Фермер працює в селі, створює реальні робочі місця, на ньому, власне кажучи, тримається село. І якщо селяни залишаться без землі, то село просто вимре», – сказав Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ.

Він зазначив, що фракція ОП-ЗЖ відразу ж звернулася з позовом у Конституційний Суд і буде продовжувати боротьбу за українську землю.

«Йдучи на вибори, влада обіцяла, що проведе референдум щодо чутливих для людей питань. А земля – ​​це питання завжди було святим для українського народу. І коли це сталося, наша фракція відразу ж пішла з позовом у Конституційний Суд. І завтра суд починає розгляд цього питання. І ми не відступимо у боротьбі за українську землю, тому що це питання майбутнього нашої країни. І ми переможемо, тому що за нами мільйони людей, фермери, кожен, хто живе і працює на рідній землі», – підкреслив Юрій Бойко.

 

Опубліковано: 2 червня 2021
×
Приєднатися