Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: ОП-ЗЖ здобула блискучу перемогу на місцевих виборах

Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив на брифінгу в пресцентрі партії у понеділок, 26 жовтня.

«Я вдячний нашим партійцям і прихильникам, які підтримали нас та забезпечили блискучий результат на цих виборах», – сказав Співголова партії.

Юрій Бойко підкреслив, що за результатами голосування ОП-ЗЖ займає лідируючі позиції в 11 регіонах, а в шести областях партія на першому місці.

«Сьогодні я можу сказати з упевненістю, що ОП-ЗЖ посіла перше місце у Донецькій, Луганській, Запорізькій, Херсонській, Одеській, Миколаївській областях, друге місце – у Сумській, Харківській, Дніпропетровській, Кіровоградській, третє – у Житомирській області. Також наше представництво буде в частині областей Західної України, що теж для нас важливо, адже ми не ділимо країну і вважаємо всіх українців рівними. Ми будемо захищати всіх і будемо робити так, щоб усім громадянам України жилося легше», – акцентував Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Він також наголосив на важливості місцевих виборів. «Мери, місцеві депутати перебувають поруч з людьми, і саме до них люди приходять зі своїми бідами, зі своїми проблемами. Тому дуже важливо, щоб були обрані гідні та професійні керівники. Сьогодні авторитет місцевої влади зростає, але разом з ним зростає і відповідальність – ті, кого оберуть, повинні виконати всі зобов'язання, взяті перед людьми», – резюмував Юрій Бойко.

Опубліковано: 26 жовтня 2020
×
Приєднатися