Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: ОП-ЗЖ не підтримає бюджет, який рятує зовнішніх кредиторів за рахунок наших громадян

Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко наголосив журналістам у п‘ятницю, 10 квітня, коментуючи зміни до бюджету, які будуть розглядатися на найближчому позачерговому засіданні Верховної Ради України.

«Ми ніколи не проголосуємо за бюджет, в якому обдираються всі громадяни України і в форс-мажорних обставинах проводяться виплати за зовнішнім боргом. При тому, що всі країни йдуть шляхом підтримки своїх економік, реструктуризації заборгованості. Тільки наш уряд планує йти іншим шляхом, якій є абсолютно хибним», - зазначив політик.

Юрій Бойко наголосив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ виступає за посилення соціального захисту, і кошти, що йдуть на обслуговування зовнішніх боргових зобов‘язань, повинні бути спрямовані на підтримку громадян.

«Є пропозиція за рахунок зменшення фінансування інвестиційних проектів в місцевих бюджетах, збільшити виплати пенсій. Це правильно, ми це підтримаємо. Ми підтримаємо і наполягаємо на виплатах людям, які втратили сьогодні роботу. Але ми категорично проти того, щоб кромсати і без того невеликий бюджет, не чіпаючи зовнішні зобов‘язання, що є абсолютно хибним шляхом. Треба проводити реструктуризацію зовнішньої заборгованості, а 144 мільярда гривень, які виділені на обслуговування всіх боргів, спрямувати на збільшення виплат нашим громадянам. Це наша принципова позиція», - підкреслив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Політик також зазначив, що опозиція буде наполягати на змінах до бюджету задля підтримки бізнесу та реального сектору економіки.

«Ми не побачили жодного кроку, спрямованого на підтримку реального сектору економіки, підприємств, так як роблять зараз всі країни. Йде дискусія в Євросоюзі про те, скільки виділити на це коштів – 500 млрд євро, або трильйон. У нас – жодної гривні! Підприємці, які зупинили свій бізнес, які змушені закрити перукарні, магазинчики, кафе, повинні отримати допомогу від держави, щоб відновити свою діяльність після закінчення карантину. Ми будемо наполягати, щоб це було внесено до бюджету і реальний сектор економіки мав таку підтримку», - резюмував Юрій Бойко.

Опубліковано: 10 квітня 2020
×
Приєднатися