Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: ОП-ЗЖ, як і вся країна, стала волонтерами, так як влада не справляється з епідемією

Про це керівник Луганської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, Співголова партії Юрій Бойко заявив під час відвідання лікарні у Рубіжному, Луганської області.

«Вся наша партія, по суті, як і вся країна, стала волонтерами, які надають допомогу медикам, які сьогодні на передньому краї боротьби з коронавірусною інфекцією. Допомога йде по всіх областях України. Зараз дуже важливо підтримати наших лікарів, адже вони в дуже складних умовах роблять все для порятунку здоров'я і життя людей», - підкреслив Юрій Бойко.

25 березня народний депутат з представниками благодійного фонду «Кришталеве джерело» привіз такі необхідні лікарні апарати для штучної вентиляції легенів, захисні маски і костюми, медикаменти - всього на суму понад 2 млн гривень.

     

Інфекційне відділення лікарні м. Рубіжне визначено як одна з госпітальних баз для надання медичної допомоги хворим з підозрою на коронавірусну інфекцію в Луганській області. До цього моменту відділення мало потребу в обладнанні для реанімації хворих, медикаментах, засобах захисту.

 

Політик зазначив, що українська медицина виявилася не готова до викликів епідемії, в тому числі через провальну медреформу.

«Скорочення фінансування, зменшення доступності медичної допомоги, мізерні зарплати лікарів і медперсоналу привели до того, що країна виявилася не готова до боротьби з епідемією. І такий стан справ ми будемо виправляти, щоб спрямувати максимум бюджетних коштів на підтримку медиків та медичної галузі, економіки країни», - заявив Співголова фракції опозиціонерів.

За його словами, також дуже важливо зараз надати підтримку і допомогу людям похилого віку, малозабезпеченим громадянам.

«Зараз дуже важливо підтримати всіма способами наших громадян похилого віку, які часто не можуть вийти з дому навіть за найнеобхіднішим, соціально незахищених людей. Жебрацькі пенсії і зарплати не можуть дати запас міцності на час карантинних заходів. Крім адресної допомоги цим категоріям, ми, як відповідальна політична сила, будемо вимагати перегляду бюджету для реальної і послідовної їх підтримки з боку держави», - підсумував Юрій Бойко.

Опубліковано: 25 березня 2020
×
Приєднатися