Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: ОП-ЗЖ захищатиме права українських громадян, вибори і демократію, незважаючи на бажання влади їх скасувати

Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи рішення Центральної виборчої комісії скасувати вибори в 10-ти об'єднаних територіальних громадах Донецької та 8-ми ОТГ Луганської області.

«8 серпня Центральна виборча комісія своїм антиконституційним рішенням викреслила півмільйона жителів Донбасу зі списку виборців», - сказав Юрій Бойко.

Політик вважає, що Зе-команда проводить антинародний курс, який веде до згортання демократії та узурпації влади в Україні.

«Рішення ЦВК - це тільки елемент сценарію з узурпації влади. До цього ми бачили спроби сконцентрувати в руках президента повноваження з призначення керівників усіх силових відомств. Всупереч волі переважної більшості громадян і без референдуму було відкрито ринок землі. Замість децентралізації відбулося примусове перекроювання районів та громад. І зараз, замість народовладдя - відмова від проведення виборів в Донбасі», - зазначив Юрій Бойко.

Він підкреслив, що влада повністю переродилася.

«Замість того, щоб показати свою компетентність у боротьбі з кризою, Зе-влада бореться тільки з правами і свободами громадян. Згортаються соціальні права та гарантії. Уряд відмовляється виконувати рішення КСУ і відновлювати пільги. Жодної обіцянки людям від президента Зеленського, - не виконано», - акцентував Юрій Бойко.

Співголова опозиційної партії, назвав скасування виборів на території Донецької та Луганської областей - боягузтвом і втечею влади від відповідальності за свій антинародний курс.

«Повністю збанкрутіла влада так боїться свого народу, що не хоче йти на вибори, щоб не отримати ляпаса від людей за брехню та зраду. Вони бояться відповідальності за все скоєне ними з країною і людьми. Ось і шукають будь-який привід для того, щоб скасувати вибори. А розпочати вирішили з Донбасу. І це рішення ЦВК - сигнал кожному українському виборцеві. Один раз підтримавши «слуг», ви ризикуєте втратити свої громадянські права назавжди», - підкреслив Юрій Бойко.

Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ зазначив, що партія зробить все від неї залежне, щоб постанова ЦВК не стала вироком українській демократії.

«Сьогодні жителі сходу країни найбільш безправні. Ми будемо звертатися до суду, ми допоможемо людям звернутися до ЄСПЛ. Всі політичні сили, які відстоюють демократію, повинні об'єднатися, щоб захистити права півмільйона жителів Донецької і Луганської областей. Інакше влада знайде новий привід, щоб скасувати місцеві, а потім і будь-які інші вибори в Україні», - резюмував Юрій Бойко.

Опубліковано: 9 серпня 2020
×
Приєднатися