Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: ОП-ЗЖ буде боротися за соціальну спрямованість бюджету-2021

Про це заявив журналістам у кулуарах Верховної Ради Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи початок бюджетного процесу.

«Те, що ми бачимо зараз – це бюджет, в якому не закладено дієвих стимулів для подолання наслідків епідемії COVID-19 та пов’язаної з нею кризи. В цьому проекті немає коштів для перезапуску економіки та зменшення бідності», – сказав народний депутат.

Зокрема, політик звернув увагу, що уряд знайшов гроші для збільшення витрат на силовиків та чиновників, але обмежив фінансування медицини та соціальної сфери.

«Утримання президента та його офісу збільшується майже на 40% , на 26% більше отримає прокуратура, на 23% – СБУ і т.ін. Проте на таку важливу зараз медичну галузь суттєвого зростання видатків не очікується. По програмі медичних гарантій на лікування хворих на COVID-19 виділено 15,8 млрд грн, тоді як на 2020 рік – 16 млрд грн. І це на тлі того, що темпи захворюваності підвищуються», – підкреслив Юрій Бойко.

Співголова фракції наголосив, що опозиційні депутати будуть боротися за людей, за соціальний бюджет.

«Ми будемо боротися, щоб це був бюджет соціальної справедливості. Щоб не було такого, коли перед виборами щось дадуть людям, а потім заберуть. Ми готові до цієї боротьби. І я впевнений, що наша позиція зрозуміла людям, і вони її підтримують», – сказав Юрій Бойко.

Опубліковано: 15 вересня 2020
×
Приєднатися