Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Суспільство не сприйме перенесення місцевих виборів

Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам у кулуарах Верховної Ради у середу, 1 липня.

Він зазначив, що ідея перенесення місцевих виборів, які мають відбутися у жовтні, дійсно може просуватися владою.

«Я думаю, що чим більше падатиме рейтинг правлячої партії і президента, тим більше буде розмов, що місцеві вибори треба перенести, тому що влада розуміє, що йде до політичного фіаско», - сказав народний депутат.

За словами Юрія Бойка, про перенесення не може бути й мови.

«Я впевнений, що вибори переносити не можна. Наприклад, у неділю, з дотриманням заходів проти поширення коронавірусу, пройшли вибори президента Польщі. Чому у нас повинні переноситися вибори, з чого б це? Якщо буде бажання влади «сховатись і втекти», то народ цього не зрозуміє», - підкреслив Співголова фракції опозиціонерів.

Політик також зазначив, що «українське суспільство не сприймає примусового адміністративного поділу громад і територій, який влада намагається проштовхнути».

«Владі не цікаво, як будуть працювати школи та лікарні. Їй байдуже, чи будуть надаватися людям адміністративні та соціальні послуги. Її цікавить контроль над місцевими бюджетами та виборами. Люди це бачать і вони не згодні. Дії влади викликають спротив і обурення на місцях. Виходить, що влада не прискорює децентралізацію, а зриває цю реформу. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ не згодна з такою політикою. Ми виступаємо за повноцінний розвиток місцевого самоврядування. Це питання не повинно підлаштовуватись під вибори» — наголосив Співголова фракції.

Нагадаємо, що, за останнім соцопитуванням «Центру Разумкова», рейтинг «Слуги народу» стрімко падає. За два місяці партія влади втратила понад 10%. Натомість зростає підтримка ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, яка займає упевнене друге місце. За найбільшу опозиційну політсилу готові проголосувати майже 22% виборців.

Що ж стосується президентських рейтингів, то Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко з рівнем підтримки у 20% впевнено виходить до другого туру.

Опубліковано: 1 липня 2020
×
Приєднатися