Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Напередодні зустрічі у «нормандського форматі» політики повинні бути відповідальними, а не розпалювати суспільство

Про це в ефірі «112 Україна» заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

«Політики повинні пояснювати людям, що таке "формула Штайнмайєра", а не розпалювати ситуацію. Це та частина Мінських угод, яка потрібна, щоб просуватися вперед у питанні відновлення миру на Донбасі і повернення територій та людей. Замість цього уламки «партії війни» запудрюють людям мізки і роблять пугало з "формули Штайнмайєра"», - сказав народний депутат.

«Мене вражає, як окремі політики дають "накази" президенту перед зустріччю у "нормандському форматі": як він повинен поводитися, що робити ... Таке враження, що вони споряджають у бій командира взводу, який повинен взяти якусь висоту. Насправді президенту треба допомогти у цій ситуації - йому приймати важливі і важкі рішення. Замість цього у фракціях в облрадах, партії, які не пройшли до парламенту і яких народ виключив з політичного життя як такі, що не відповідають його інтересам у парламенті, намагаються розгойдати ситуацію навколо Мінського процесу (мова йде про прийняття окремими облрадами звернень до Президента, Верховної Ради та Кабінету міністрів із закликом «не допустити капітуляції» - ред.), приймаючи рішення, які не входять до їхньої компетенції і просто розбурхують суспільство. Це дуже небезпечна тенденція. У даному питанні політики повинні бути відповідальними», - підкреслив Співголова фракції опозиціонерів.

Юрій Бойко нагадав, що, коли підписувалися Мінські угоди, багато політиків у Верховній Раді кричали про «зраду» і «здачу національних інтересів».

«Але про "зраду" кричали ті, хто в атаку ніколи не йшов, а посилав на загибель інших», - підсумував парламентар.

Опубліковано: 8 жовтня 2019
×
Приєднатися