Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко на Букринському плацдармі представив кандидатів-мажоритарників від Київщини

24 червня Юрій Бойко разом з ветеранами Великої Вітчизняної війни та командою ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Київщини на Букринському плацдармі представив кандидатів у народні депутати, що йдуть по мажоритарних округах області.

Місце було обрано не випадково. Для ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ збереження історичної памяті та турбота про ветеранів – це не просто слова, це пріоритетні завдання політичної сили, яка йде перемагати на парламентських виборах

 «Ми представляємо своїх кандидатів на святому для жителів України місці, у дні, коли українці відзначають День пам’яті 22 червня — початок Великої Вітчизняної війни. Ми не випадково робимо це на Букринському плацдармі — святому для нас місці, де загинули сотні тисяч людей, які визволяли Київ», — сказав Юрій Бойко.

Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ підкреслив, що команда опозиціонерів Київщини — це сплав молодості і досвіду, енергії та професіоналізму.

 «У нашій команді є і підполковник Олександр Шевченко, і керівник бюджетної комісії облради Валерій Ксьонзенко. Є люди, які працювали від нашої політичної сили у місцевих органах влади Київської області. І ми впевнені, що вони гідно представлятимуть регіон у майбутньому парламенті . Я хочу закликати всіх громадян, щоб вони голосували серцем за цих людей, які своїми діями показали, на що здатні, і робили добро людям і Київщині», — підкреслив Юрій Бойко.

Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ подякував ветеранам за підтримку і довіру до політичної сили, яку він представляє.

 

«Спасибі, що ви з нами. Поруч з вами ми гостріше відчуваємо відповідальність за долю країни, ваше життя є прикладом для нас», — сказав Юрій Бойко.

В одномандатних виборчих округах Київської області кандидатами у народні депутати України висунуті:

Округ №90 Володимир Санін

Округ №91 Олег Нестеренко

Округ №92 Микола Фурдичка

Округ №93 Олександр Шевченко

Округ №94 Сергій Мазепа

Округ №95 Тетяна Подашевська

Округ №96 Руслан Пірський

Округ №97 Дмитро Золотих

Округ №98 Валерій Ксьонзенко

Опубліковано: 24 червня 2019
×
Приєднатися