Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Ми виведемо людей з тотальної бідності та злиднів

Про те, як прожити на мізерні пенсії, про неможливість, особливо для пенсіонерів, купити те, чого хочеш, і багато іншого розповіли жителі Кривого Рогу під час зустрічі з Юрієм Бойком.

«У кожного, з ким мені довелося поговорити, буквально крик душі - допоможіть, витягніть нас з цієї бідності. Адже люди змушені працювати з ранку до ночі, у багатьох більше 30 років стажу - а пенсії жебрацькі, люди в буквальному сенсі голодують. У нашій програмі записано, що мінімальна зарплата і пенсія будуть мінімум 7 тис. гривень, і ми зробимо це після перемоги на виборах. Бо не повинна людина, яка все життя пропрацювала на виробництві, вийшовши на пенсію ледве зводити кінці з кінцями», - підкреслив опозиційний політик.

Щодо зниження тарифів, то команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ вже провела низку переговорів з керівництвом РФ і главою «Газпрому» про прямі поставки газу в Україну.

«Після підписання прямих контрактів, а це станеться вже у серпні, будуть знижені не тільки тарифи, а й ціни на хліб, цукор - всі продукти і товари, у собівартості яких є газова складова. А це практично все, що ми з вами щодня купуємо. І держава буде жорстко контролювати ціни на товари першої необхідності, соціально значущі товари», - сказав засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Юрій Бойко також представив криворіжцям кандидата у народні депутати, який балотується по округу №33, Вадима Віншеля.

«Це молодий хлопець, але він вже показав себе як толковий менеджер, люди його впізнають, підходять. Це добра ознака, адже якщо кандидат знає людей на своєму окрузі, він завжди буде підтримувати їх і захищати інтереси і людей, і Кривого Рогу, і країни в цілому. Я сподіваюся, що підтримавши Вадима Віншеля, ви в ньому не розчаруєтеся», - сказав Юрій Бойко.

 У свою чергу кандидат-мажоритарник зазначив, що одним із перших питань, які потребують вирішення, це екологічна ситуація в Кривому Розі - у місті в буквальному сенсі нічим дихати.

 «Ми знаємо, де проблема і розуміємо, як її вирішити. Це проблема №1, яка тягне за собою і медицину - Кривий Ріг займає перше місце за кількістю онкохворих. У людей немає грошей, щоб лікуватися, та й нема де лікуватися. І ми будемо вирішувати ці проблеми перш за все», - пообіцяв Вадим Віншель.

Журналісти звернули увагу, що спілкуючись з людьми на міському ринку, Юрій Бойко купив сало. У політика є така традиція - в кожному регіоні, куди він приїжджає, купувати сало і порівнювати, де і як його готують.

 «У мене є така традиція, приїжджаючи в регіон я обов'язково заходжу на ринок, тут і з людьми відкрито можна поговорити і про всі проблеми дізнатися. І обов'язково купую сало. Я купив кілька видів, щоб порівняти з тими регіонами, де я був раніше. Вчора, наприклад, я був у Харкові та Полтаві. Спробуємо сьогодні криворізьке, порівняємо», - розповів Юрій Бойко.

Опубліковано: 18 липня 2019
×
Приєднатися