Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Ми не дозволимо продати українську землю іноземцям!

Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив, виступаючи на мітингу аграріїв, які приїхали до Верховної Ради з усієї України аби висловити свій протест проти урядового законопроекту щодо продажу землі.

«Два тижні тому Аграрний комітет Верховної Ради зібрався о 8:40 ранку і за 8 хвилин прийняв рішення підтримати урядовий законопроект щодо продажу землі іноземцям. І тільки коли піднявся скандал, було вирішено не виносити цей законопроект до зали парламенту», – зазначив Юрій Бойко.

Політик підкреслив, що опозиціонери виступають рішуче проти відкриття ринку землі у нинішніх умовах та продажу її іноземцям, та висловив свою підтримку аграріям.

«Ми разом з вами будемо відстоювати нашу землю, щоб не сталася страшна річ – розпродаж української землі. Незалежно від політичних уподобань, незалежно від політичних поглядів ми будемо поруч з вами. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ не дозволить продати землю іноземцям. "Ні" – продажу української землі!» – наголосив Юрій Бойко, звертаючись до мітингарів.

Опубліковано: 30 жовтня 2019
×
Приєднатися