Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Ми тримаємо на контролі ситуацію у вугільній галузі і будемо вимагати від уряду розв'язання проблем, які там накопичилися

У свіжому випуску «Відповідей на питання» на своєму YouTube-каналі Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко торкнувся проблем, з якими сьогодні стикаються шахтарі і вугільна галузь.

«Коли я був міністром енергетики та вугільної промисловості, ми постійно проводили наради з розглядом планів гірничих робіт і перспектив розвитку шахт. Але головне – на це виділялися гроші. Сьогодні цього немає. Немає державної політики по відношенню до вугільної галузі як такої», – сказав Юрій Бойко.

Він зазначив, що шахтарі в розгубленості, адже їм місяцями не виплачують зарплату. «Сім'ї шахтарів ледве зводять кінці з кінцями. Кажуть, що вони нікому не потрібні і ніхто в уряді не займається проблемами гірників. Минулий режим забув про цілу галузь!» – наголосив опозиційний політик.

За його словами, новий уряд теж поки залишається далеким від цих проблем.

«Ми готові підказати, що потрібно робити, але ми будемо вимагати і контролювати, як вирішуються всі ці питання. Адже за ними люди і енергобезпека країни», – підкреслив Юрій Бойко.

Про це, а також про роботу парламенту, необхідність компромісу при вирішенні конфлікту в Донбасі, виплату пенсій людям, які проживать на непідконтрольних територіях, та ін. дивіться у відео.

Ви можете залишати свої запитання і звернення в коментарях під відео, надсилати їх на сторінку Юрія Бойка у Facebook або на електронну пошту pressoffice.yb@gmail.com. І не забувайте підписуватися на YouTube-канал Юрія Бойка!

Опубліковано: 23 вересня 2019
×
Приєднатися