Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Монобільшість ухвалила бюджет бідності

Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам у кулуарах Верховної Ради, коментуючи прийняття Державного бюджету на 2020 рік.

Він підкреслив, що бюджет, у тому вигляді, у якому він був прийнятий, – консервує бідність, яка вирувала у країні останні п’ять років. «Тарифний геноцид, збільшення виплат силовим структурам і зменшення соціальних виплат, колосальне навантаження по зовнішнім виплатам без проведення переговорів щодо їх реструктуризації – все це показало, що такий бюджет є ганебним», – сказав Юрій Бойко.

Парламентарій нагадав, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ подала 221 правку до проекту бюджету, проте тільки одна з них була врахована. «Це продовження ганебної практики формування бюджету під будівництво поліцейської держави з бідним населенням. Тому ми за нього не голосували», – підкреслив Співголова фракції.

«Замість того щоб проводити переговори щодо реструктуризації заборгованості перед МВФ, влада тупо і «сумлінно» виконує всі умови Фонду. І відкриття ринку землі, і прийняття такого антисоціального бюджету – це була вимога МВФ. Влада слухняно робить все, чого він вимагає», – зазначив Юрій Бойко.

Нагадаємо, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ пропонувала збільшити видаткову частину бюджету на 260 млрд грн, з яких 200 млрд грн спрямувати на підвищення соціального захисту населення, 60 млрд грн – на розвиток економіки на національному та регіональному рівнях.

Опубліковано: 15 листопада 2019
×
Приєднатися