Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Мирні ініціативи повинні виходити від України

Про це заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в ефірі телеканалу «Інтер», у п'ятницю, 29 вересня, коментуючи політичні підсумки тижня. Зокрема, телефонну розмову Трампа і Зеленського.

«Я думаю, був абсолютно чіткий сигнал від президента Америки президенту України про те, що "домовляйтеся з президентом Росії". Це прозвучало чітко і не двозначно. Для врегулювання збройного конфлікту в Донбасі потрібні двосторонні переговори з Москвою», - сказав Юрій Бойко.

Він також зазначив, що скандал, який розгорнувся після публікації цієї телефонної розмови, б'є по репутації та іміджу України.

«Неприємно, що прозвучали певні висловлювання на адресу лідера "Нормандського формату", який багато зробив для підписання "Мінських угод" і, практично, зупинив загибель людей, масові трагедії. Це було на користь України. Але, найгірше те, що на цих записах прозвучала фраза, яка, на мій погляд, і погляд усіх західників, абсолютно неприйнятна. Коли президент говорить, що призначає свою людину на посаду Генпрокурора, і він буде робити те, що треба - це дуже поганий сигнал для інвесторів», - сказав політик.

Що стосується виправлення ситуації, то, за словами Юрія Бойка, в подальшому на зовнішньополітичній арені Україна повинна вести себе як відповідальна держава, уникати будь-якого втручання у внутрішні справи і триматися від подібних скандалів якнайдалі.

«Головне завдання сьогодні - це наближати країну до миру. Мир і розвиток економіки. Це повинно бути головною темою усіх офіційних зустрічей і переговорів. І вже зрозуміло, що ініціатива повинна виходити від нас, від України», - резюмував Юрій Бойко.

 

Опубліковано: 28 вересня 2019
×
Приєднатися