Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Люди бачать в ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ - ЗА ЖИТТЯ ту політичну силу, яка принесе в Україну мир і гідне життя

Про це в ході робочої поїздки на Луганщину заявив співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко. На зустрічі з працівниками Рубіжанського картонно-тарного комбінату основні питання – про санкції, мир і як довго людям чекати повернення стабільності в їхнє життя.

«Картонно-тарне підприємство в Рубіжному після закриття ринку РФ і взаємних санкцій втратило половину виробництва. Наше головне завдання - допомогти цьому і десяткам інших таких підприємств. Ми вже почали і будемо продовжувати переговори з урядом РФ про відновлення російського ринку для вітчизняних виробників. На прикладі комбінату в Рубіжному стає зрозуміло, як боляче по наших робочих місцях вдарили обмеження. Ми відновимо ринки, і ці підприємства будуть працювати на економіку України і давати робочі місця нашим громадянам», - сказав Юрій Бойко.

Як і в інших областях України, жителів Луганщини хвилюють гострі соціальні питання: коли повернеться мир, чи скоро скасують військовий збір і чи будуть у людей нормальні зарплати і пенсії, на які можна буде жити, а не виживати.

«Військовий збір ми скасуємо відразу після перемоги на виборах. Адже цих грошей армія не отримала – вони осіли у кишенях чиновників, які звикли заробляти на війні: завищуючи вартість запчастин для військової техніки, вписуючи "мертві душі" у військових частинах, прокручуючи такі корупційні схеми, які в голові не вкладаються! У нас військовий бюджет близько 200 млрд грн., це непідйомна для нашої країни сума. Все це корупційна годівниця, яка однозначно буде скасована », - сказав парламентар.

Опозиційний політик зазначив, що прожитковий мінімум, мінімальна зарплата і пенсія повинні становити мінімум 7 тис. гривень.

«Адже це ж страшно, коли сьогодні 600 тис. громадян отримують пенсію 1500 грн.! Тобто, ці люди реально голодують з нинішніми драконівськими тарифами і цінами на товари першої необхідності. І це питання потрібно вирішувати якнайшвидше, щоб люди могли купити собі елементарне, нормально харчуватися, отримувати необхідне лікування », - підкреслив Юрій Бойко.

 Після зустрічі з колективом Луганського медінституту, який після початку війни переїхав до Рубіжного, співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ звернув увагу на небажання МОЗ реагувати на потреби таких вузів.

«Разом з медінститутом з Луганська в Рубіжне переїхало багато фахівців. Та й ректор інституту бойової, діяльний. На жаль, з'явилася маса проблем, в тому числі пов'язаних і з Міністерством охорони здоров'я, яке фактично не розуміє проблем і потреб таких вузів, не звертає на них уваги, займається якимись своїми справами. Після зміни уряду, яка, я сподіваюся, відбудеться у найближчий час, ми зробимо так, щоб цей вуз отримав підтримку з боку держави. Вони проробили колосальну роботу, вони заслужили на це!» - підкреслив Юрій Бойко.

На зустріч з Юрієм Бойком і кандидатом від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ прийшло майже все місто. Олександр Чернецов – директор одного з найбільших в Україні підприємств хімічної промисловості «Зоря».

«Я ручаюсь за цю людину. Це не тільки мій багаторічний друг. Олександр Іванович пройшов трудовий шлях від майстра дільниці до директора науково-виробничого підприємства «Зоря». Його принципи та прихильність ідеям ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ не зазнали змін за останні п'ять років. Це людина слова і діла, яка завжди буде відставити інтереси людей. Закликаю вас підтримати Олександра Чернецова на виборах до парламенту», – сказав Юрій Бойко, представляючи кандидата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ по 112 округу.

Політик зазначив, що жителі Рубіжного, як і всієї України, хочуть миру, визначеності, стабільності, просять прибрати нинішні драконівські тарифи, припинити знущатися над людьми.

«Люди в Рубіжному підтримують ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ - ЗА ЖИТТЯ. Оскільки я свого часу довго тут працював, мені особливо приємно бачити, що підтримка нашої партії зростає, і люди бачать у ній ту політичну силу, яка принесе в країну мир і гідне життя», - резюмував Юрій Бойко.

Опубліковано: 3 липня 2019
×
Приєднатися