Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Контрольні комітети парламенту повинні очолити представники опозиції

Про це Співголова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Юрій Бойко заявив в ефірі телеканалу «Інтер» у вівторок, 20 серпня.

Він підкреслив, що в Регламенті Верховної Ради чітко сказано, що керівні посади в парламентських комітетах розподіляються за квотним принципом. «Виходячи з цієї квоти, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ претендує на 12 керівних посад – три керівники комітетів, три перших заступники, три заступники та три секретарі. Все це згідно із законодавством, нічого вигадувати не потрібно. Ніяких зайвих претензій у нас немає, є правила, від яких відійшло попереднє скликання парламенту, коли коаліція забрала всі посади собі. Потім вони почали розбігатися, частина оголосила себе залишками коаліції, частина – опозицією. Щоб такого не було, має бути чіткий поділ. Ми – опозиція і претендуємо на контрольні комітети. Тоді влада відчуватиме відповідальність перед суспільством. Наші представники будуть працювати професійно і на благо громадян України», – сказав політик.

Юрій Бойко також наголосив на необхідності прийняття закону про опозицію. «Також ми вимагаємо прийняття закону про опозицію, тому що сьогодні це питання не врегульоване, що вносить сум'яття в політичне життя країни. Але це не першочерговий закон. Першочергові – це ті, прийняття яких вимагають люди. Вони стосуються припинення війни, соціальної підтримки громадян, відновлення реального сектора економіки, зниження тарифів. Тобто того, що є життєво важливим», – резюмував Співголова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

Опубліковано: 20 серпня 2019
×
Приєднатися