Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Нинішня влада щодня робить українців біднішими

Безсистемні дії уряду, відсутність програм розвитку економіки, захмарні тарифи і низькі соцстандарти не дозволяють розраховувати на підвищення рівня життя українців. Економічну політику влади потрібно змінювати докорінно. Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи дані соцдосліджень, згідно з якими за останні два роки фінансове становище понад 54% українських сімей погіршилося.

Він підкреслив, що «епоху бідності» в Україні змінила «епоха злиднів». «Зарплати не встигають за зростанням цін і тарифів, збільшується розрив між мінімальною пенсією і реальним прожитковим мінімумом, ростуть борги із зарплат, збільшується безробіття. Але уряд цього ніби не помічає. Тож не дивно, що фінансове становище українців погіршується», – зазначив парламентарій.

За його словами, влада нічого не робить для подолання кризових явищ у вітчизняній економіці. А без цього поліпшити становище українських сімей не вийде. «Падають промисловість і сільське господарство, падає навіть будівництво, незважаючи на заявлені проекти "Великого будівництва". При цьому ми не бачимо ніяких програм підтримки різних галузей, які могли б переломити ситуацію і забезпечити економічне зростання. Хоча чого чекати від уряду, який другий рік не в змозі запропонувати програму своєї діяльності?» – сказав Юрій Бойко.

Співголова фракції опозиціонерів наголосив, що держава повинна підготувати стратегію розвитку економіки. «Вона повинна включати чіткий план зі створення робочих місць: які галузі та напрями будуть розвиватися в першу чергу, які кадри для цього потрібні, як забезпечити якісну підготовку профільних фахівців, скільки робочих місць можна створити, як підтримати вітчизняного виробника. Так діяв би будь-який адекватний уряд. Але нинішній непрофесійний Кабмін просто нездатний на такі речі. Саме тому він має бути відправлений у відставку – досить нищити країну!» – резюмував Юрій Бойко.

Опубліковано: 10 червня 2021
×
Приєднатися