Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Карантин вихідного дня - ще одне свідчення безпорадності Зе-влади

На думку Співголови ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрія Бойка, замість того, щоб боротися з епідемією, Зе-уряд, схоже, вирішив допомогти їй знищити бізнес і ще глибше загнати громадян України у злидні.

«Сьогодні Кабінет міністрів виконав свою погрозу і ввів «карантин вихідного дня». Це рішення пояснили відсутністю лікарняних ліжок, браком лікарів, ліків, обладнання та стрімким поширенням хвороби. Таке пояснення було зрозумілим півроку тому. Але зараз люди не розуміють, на що влада витратила час і гроші», - підкреслив політик.

Юрій Бойко нагадав, що для боротьби з коронавірусом був створений спеціальний фонд і прийнято Постанову парламенту, але гроші пішли на дороги, кіно, все, що завгодно, крім медицини.

«Влада просто розбазарила гроші коронавірусного фонду. Закатала у передвиборчий асфальт, роздала чиновникам. Із 39 мільярдів витрачених коштів тільки 6,6 млрд пішло на охорону здоров'я», – зазначив Співголова опозиційної фракції.

Юрій Бойко підкреслив, що через безвідповідальну владу країна так і залишається беззахисною перед викликами епідемії.

«Розоряються підприємці, знищуються робочі місця, бідніють українські сім'ї. Економіка втрачає мільярди, зростає діра у державному бюджеті, а стратегію виходу з економічної та епідемічного кризи влада запропонувати не в змозі», - зазначив політик.

На думку Юрія Бойка, зараз кращим антикризовим рішенням було б відправити цю владу у відставку.

«Тоді вони зможуть закритися на карантині, дивитися патріотичні серіали, вести здоровий спосіб життя і їсти вітаміни. Тобто робити рівно те, що вони пропонують людям. Але найголовніше – вони не зможуть шкодити українській державі і українському народові», - резюмував політик.

Опубліковано: 11 листопада 2020
×
Приєднатися