Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко та Вадим Рабінович закликали українців проголосувати за мир

У п'ятницю, 19 липня, лідери ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко і Вадим Рабінович на спільному брифінгу під Верховною Радою закликали громадян України проголосувати за мир і гідне життя для кожного.

«Ми проїхали всю Україну – були на сході, на заході, на півдні і на півночі. І всюди люди сподіваються на те, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ принесе мир в нашу країну. І ми це зробимо, тому що з самого початку підтримували мирний план, ми з самого початку виступали за прямі переговори, ми з самого початку боролися за життя людей, і будемо робити все для того, щоб в Україні якомога швидше настав мир», – підкреслив Юрій Бойко.

Він акцентував, що також серед ключових пріоритетів політсили – боротьба з бідністю.

«Нам боляче бачити, до якого стану довела наших громадян влада, яка сьогодні йде на звалище історії. Ми будемо боротися за кожну людину, щоб ніхто не жив в бідності. Ми будемо створювати умови, щоб в країні були робочі місця з гідною зарплатою, і люди не були змушені їхати на заробітки за кордон», – зазначив опозиційний політик.

«Ми разом йдемо до перемоги. Наш номер у виборчому бюлетені – 6. Ваш голос – це голос, відданий за мир. З вашою підтримкою – ми обов'язково цього доб'ємося. І ми вас не розчаруємо. Ми будемо боротися за вас, за ваше майбутнє, за мир, за майбутнє України!» – сказав Юрій Бойко.

Вадим Рабінович висловив подяку всій великій команді ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, всім хто підтримував і підтримує політсилу сьогодні.

«Хочу подякувати всім тим, хто в регіонах допомагав і допомагає нам. Ви працювали в дуже непростих умовах, під тиском радикалів. Спасибі вам велике і ось вам моє серце. Ми знаємо, що вам було непросто. Разом ми будемо перемагати», – сказав він.

Парламентарій підкреслив, що Україна п'ять років перебуває в глухому куті. «П'ять років ми перебуваємо в крові та війні. П'ять років ми перебуваємо в економічній розрусі. Ми, велика країна, яка мала бути локомотивом Європи, сьогодні животіємо на останніх місцях в усіх світових рейтингах. Як ми прийшли до цього, чому? На все це ми повинні відповісти собі на цих виборах. Ми повинні зрозуміти, що або мир, або війна – це те, що ми виберемо в неділю. Ми обираємо або нещастя, або життя, якого ми варті», – наголосив Вадим Рабінович.

«Ми не дарма отримали 6-й номер. У Біблії написано, що шість днів Бог творив небо і землю. Багато хто розраховує тільки на те, що ви нас з кимось переплутаєте. Але ви нікого не переплутаєте», – сказав політик.

«Це епохальна неділя, неділя, в яку ви вибираєте долю своєї країни, своєї сім'ї та дітей на роки. Не стійте в стороні. Не думайте, що хтось із «партії війни» принесе вам мир. Якщо ви не оберете партію миру, війна прийде у вашу домівку. Я вірю в нас, я вірю в Україну, я вірю в нашу перемогу. Зараз вся країна поділилася на дві частини – ті, хто за життя, і ті, хто проти. Виберіть життя, знайдіть життя в бюлетені, проголосуйте!» – підкреслив Вадим Рабінович.

Опубліковано: 19 липня 2019
×
Приєднатися