Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко та Сергій Ларін представили в Олександрії кандидатів-мажоритарників від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ у Кіровоградській області

У вівторок, 9 липня, народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко та Сергій Ларін відвідали місто Олександрію Кіровоградської області.

На зустріч з представниками партії у Палац культури «СВІТЛОПІЛЬСЬКЕ» прийшли понад 700 осіб. Питань багато: і детальніше розповісти про програму політичної сили, і про поїздку Юрія Бойко до РФ, де лідери ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ проводили переговори щодо газу, і якими мають бути мінімальна зарплата і пенсія.

«Те, що зарплати медиків і вчителів повинні бути прирівняні до зарплат у виробничій галузі, тобто становити мінімум 12 тисяч гривень, - це наша позиція, з якою ми йшли на президентські вибори, і з якою йдемо на парламентські. Наша позиція не змінилася: держава повинна витрачати гроші не на силовий блок, а на медицину, освіту, соціальну підтримку своїх громадян», - сказав на зустрічі з людьми Юрій Бойко.

Сергій Ларін - політик, якого знають і поважають на Кіровоградщині. Під час його перебування у керівництві області почала працювати програма «Центральний регіон-2015».

«Так, програма «Центральний регіон-2015» була справді унікальною. Її розробили, враховуючи на проблеми кожного населеного пункту. І сьогодні наше завдання - домогтися реальної децентралізації. Щоб гроші, зароблені у регіонах, залишалися там і йшли на розвиток інфраструктури, ремонти і будівництво шкіл та лікарень, щоб у громад було право самим вирішувати, як називати вулиці, які пам'ятники зносити чи відкривати», - підкреслив Сергій Ларін.

Він зазначив, що представники партії йдуть у парламент не в опозицію, а у владу, оскільки у Команди Миру є всі шанси зайти у Верховну Раду великим і сильним депутатським складом.

«У Кіровоградській області у нас іде дуже сильна команда по мажоритарних округах. Я переконаний, що наші кандидати переможуть. Всі вони гідні люди, пережили п'ять років жорсткої опозиційної боротьби, не здалися, відстоювали інтереси виборців. І це сьогодні дає впевненість, що люди їх підтримають. Команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ йде у парламент з чіткими завданнями: відновити мир, забезпечити соціальну підтримку громадян, знизити тарифи. Це те, чого сьогодні хочуть люди у всіх регіонах України», - підкреслив Юрій Бойко.

 Кандидати у народні депутати України, які представлятимуть партію у мажоритарних округах Кіровоградської області:

Округ №   99 - Анатолій Ларін

Округ № 100 - Андрій Маліцький

Округ № 101 - Володимир Сікорський

Округ № 102 - Дмитро Молодченко

Округ № 103 - Степан Цапюк

 Олександрійці підтримали кандидатів від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ і побажали їм перемоги на виборах.

Опубліковано: 9 липня 2019
×
Приєднатися