Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Держава зобов'язана підтримати бізнес у період епідемії

Потрібно невідкладно прийняти пакет антикризових заходів, спрямованих на підтримку підприємств. І це стосується, як малого і середнього бізнесу, так і реального сектора економіки. Це, перш за все, податкові пільги, дешеві кредити, суттєва грошова допомога. Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

«Підприємства треба підтримувати так, як робить вся Європа, - давати грошей, давати податкові пільги, не допускати додаткових перевірок правоохоронними органами, тобто давати можливість працювати, тому що їм і так сьогодні важко. Але головне – це дати грошей через програми, через дешеві кредити, через бюджетне фінансування», - сказав політик.

Зокрема він зазначив, що вже рік, як країна живе у епідемічній та економічній кризі, а уряд так і не спромігся запустити дієві програми з підтримки вітчизняного виробника.

«Кредитування «5-7-9%» не працює, обіцянки прем’єра виплатити ФОПам по 8 тисяч гривень, люди інакше, як знущанням не називають, а що робити промисловим підприємствам і що буде взагалі з економікою, уряд не турбує», - зазначив політик.

Юрій Бойко вважає, що за таких умов вирішення цих питань мав би взяти на себе парламент, прийнявши закони, внесені фракцією ОП-ЗЖ.

«Прийняття цих законів дозволить підприємствам розширити виробництво, вийти на нові ринки збуту, а значить будуть створюватися робочі місця з гідною заробітною платою, а завдяки податковим відрахуванням від працюючих підприємств будуть підвищуватися пенсії, і курс гривні буде стабільним. Потрібно розвивати власну промисловість. Саме це є умовою розвитку країни, а не постійні кредити, які набирає нинішня влада», - підкреслив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Опубліковано: 26 березня 2021
×
Приєднатися