Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Держрегулювання цін і доступні енергоносії дозволять знизити вартість товарів першої необхідності

Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив, відповідаючи на запитання громадян на своєму YouTube-каналі.

Він підкреслив, що державне регулювання цін і доступні енергоносії – дві складові, які дозволять припинити ціновий безлад, який сьогодні коїться в Україні.

«Попередній уряд зробив дику дурість, коли в жовтні 2016 року відмовився від державного регулювання і контролю за цінами на товари першої необхідності. Цього не можна було робити – відразу ж пішло зростання цін на хліб, цукор та інші товари, які люди купують регулярно», – сказав Юрій Бойко.

«Також потрібно знижувати тарифи. Наприклад, у вартості хліба 70% – це газ. І якщо ми доб'ємося зменшення ціни на блакитне паливо, то хліб буде коштувати не 12 гривень, а 8. На переговорах у Москві ми домовилися про зниження вартості газу на 25%, і зараз є шанс це реалізувати», – підкреслив опозиційний політик.

Про це, а також про комунальні тарифи, субсидії, пенсії військових пенсіонерів і держслужбовців, небезпеки, пов'язані з відкриттям ринку землі, та інше дивіться у свіжому випуску «Відповідей на питання».

Нагадуємо, що свої запитання і звернення ви можете залишати в коментарях під відео, надсилати їх на сторінку Юрія Бойка у Facebook або на електронну пошту pressoffice.yb@gmail.com. І не забувайте підписуватися на YouTube-канал Юрія Бойка!

Опубліковано: 2 грудня 2019
×
Приєднатися