Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Голосування депутатів за зниження ціни на газ для населення стане лакмусовим папірцем роботи нинішнього парламенту

Про це в кулуарах Верховної Ради у вівторок, 15 жовтня, заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи тарифну політику влади.

«За останні 5 років комунальні тарифи зросли більш ніж у 10 разів. Це справжній тарифний геноцид - всю країну посадили на голку субсидій. Причому зараз субсидій не вистачає і починається так звана верифікація. Це обмеження для отримання людьми субсидій і подальше скочування громадян у бідність – енергетичну, продовольчу і т.ін.», - сказав опозиційний політик.

«Ми зареєстрували законопроект №1122, він стоїть на порядку денному. Голосування за нього стане лакмусовим папірцем цього парламенту — чи справді в залі зібралися депутати, які готові відстоювати інтереси людей. Ми розрахували та економічно обґрунтували таку вартість газу, яка знизить його ціну до 3800 грн. за тисячу кубів для всіх категорій споживачів і дозволить людям спокійно користуватися благами цивілізації, адже при минулій владі вони змушені були переходити з газу на дрова. Таким чином, ми виконуємо зобов'язання перед своїми виборцями, сподіваюся, парламент нас підтримає», - підкреслив Юрій Бойко.

Опубліковано: 15 жовтня 2019
×
Приєднатися