Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Якщо буде затоплена хоч одна шахта чи постраждають люди, я після 21 липня сам за комір притягну у прокуратуру президента, прем'єра, голову адміністрації та профільного міністра

Таку жорстку заяву зробив в ефірі «112 Україна» засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи ситуацію, яка склалася на шахтах 4-ох вугільних об'єднань у зв'язку з введенням в Україні з 1 липня ринку електроенергії.

«Ситуація критична. Сьогодні шахти 4-ох вугільних об'єднань - Первомайськвугілля, Лисичанськвугілля, Селидововугілля, Мирноградвугілля – отримали попередження не тільки про відключення електроенергії на технологічні потреби, а й електроенергії на водовідливи, викачування води і на вентилятори, які здійснюють провітрювання. Якщо їх зупинити, це означає, що шахти будуть знищені, їх потім відновити буде дуже складно. Люди на шахті «Горська» (Первомайськвугілля) спустилися у шахту разом з директором, сидять там і сказали «топіть нас разом з шахтою», - підкреслив Юрій Бойко.

«Починаємо шукати, хто ж з влади на місці - президента немає, глави адміністрації (того, який роздає коментарі) немає, прем'єр-міністра немає. Знайшли профільного міністра, він запевнив нас, що все буде нормально - і зник ... Я хочу їх попередити, що зараз я роблю депутатський запит до правоохоронних органів, але не дай Бог затоплять шахти чи постраждають люди - я їх сам після 21 липня за комір притягнути у прокуратуру і простежу, щоб вони всі отримали по заслугах. Тому що це диверсія проти держави, це диверсія проти людей», - підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ.

Як пояснив опозиційний політик, не можна було вводити ринок електроенергії, не розрахувавшись зі старими боргами.

«Чотирьом керівникам об'єднання відмовили у підписанні прямих договорів, посилаючись на те, що підприємства мають борги. Це те, про що попереджала ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ, - не можна вводити ринок електроенергії, не вирішивши ситуацію зі старими боргами», - сказав Юрій Бойко.

Опубліковано: 1 липня 2019
×
Приєднатися