Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Борги перед медиками – це «червона картка» уряду

Кабміну, який у розпал епідемії допустив 50-мільйонну заборгованість перед медиками, не можна більше довіряти управління країною. Про це заявив журналістам Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

«Нещодавно з'явилися останні дані щодо заборгованості по зарплатах, яка зростає протягом всього 2021 року. На даний момент це гігантська сума розміром 3,4 млрд гривень, яку українці повинні були отримати, але досі не отримали. В основному мова йде про борги перед працівниками промисловості. Їх ігнорувала минула влада, нинішня теж "спадково" цією проблемою не цікавиться. Але особливий цинізм - це те, що понад 50 мільйонів держава заборгувала медикам. У розпал епідемії, коли всі зусилля влади повинні бути спрямовані на збереження кадрів в охороні здоров'я, уряд знищує медицину власними руками», – заявив Юрій Бойко.

Політик переконаний, що подібна практика керівництва країною неприпустима в принципі і, особливо, у період епідемії коронавірусу, помноженої на економічну кризу.

«Це не просто бездарна, це - злочинна політика, яку необхідно припинити. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вважає, що нинішній Кабмін провалив все, що міг: боротьбу з епідемією, вакцинацію, все економічні програми. Очевидно, що вони не здатні врятувати країну і тому повинні піти. Ми вимагаємо відставки цього уряду, доки він не зруйнував дощенту те, що ще залишилося в Україні», - резюмував Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ.

 

Опубліковано: 4 травня 2021
×
Приєднатися