Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Обов’язок нашого покоління – встановити мир в Україні і ніколи не забувати про цінність життя

9 травня в містах і селах по всій Україні пройшли урочисті заходи, присвячені Дню Перемоги. Сотні тисяч українців прийшли з квітами до пам'ятників і меморіалів воїнам-визволителям, щоб вшанувати пам'ять полеглих. Мільйони українських сімей збиралися за святковим столом, щоб привітати ветеранів, згадати про ратні подвиги та самовіддану працю своїх рідних і близьких в роки Великої Вітчизняної.

«Один з найяскравіших спогадів мого дитинства – коли дід-фронтовик взяв мене, першокласника, на святковий парад. Це була 20-та річниця Перемоги. Він з орденами веде мене за руку через площу. Не можу передати словами гордість, яку відчував тоді. Дід завжди був для мене прикладом. Його подарунок – наручний годинник – я ношу, практично ніколи не знімаючи», – розповів Юрій Бойко.

За словами Співголови ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, для нього особисто і для партії День Перемоги над фашизмом – це священне свято.

«Дуже важливо, що українці продовжують святкувати День Перемоги по всій країні. Ми побачили велику підтримку людей. Ми побачили, як багато українців поділяють наші цінності і підтримують наші політичні цілі. Це справжнє загальнонародне свято. Цього не можуть змінити ні провокації сучасних послідовників фашизму, ні політика влади, яка їх заохочує», – зазначив політик.

Юрій Бойко підкреслив, що сьогодні дуже важливо зберегти історію перемог наших предків, ніколи не забувати про цінність життя і встановити мир в Україні.

«Їхнє покоління здійснило воістину великий Подвиг, пам'ять про який ми зобов'язані зберегти. І ми не будемо миритися з політикою переписування історії. Наша парламентська фракція ініціює зміни до законодавства, щоб вивести з-під несправедливої і необґрунтованої заборони всі символи Перемоги. Це символи торжества цінностей миру, єдності, гуманізму і міжнаціональної злагоди. І обов’язок нашого покоління – зберегти історичну правду, ніколи не забувати про цінність життя і добитися миру в Україні», – резюмував Юрій Бойко.

Опубліковано: 10 травня 2021
×
Приєднатися