Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Щоб зберегти сім'ю, треба просто любити

«Секрет у тому, що ми одне ціле. Я себе не уявляю без неї, вона без мене. У нас і думки не було, що ми поїдемо кудись відпочивати окремо. Хтось кудись поїде без сім'ї. Так вийшло, що з роками, ми стали одним цілим», - сказав Юрій Бойко, відповідаючи на запитання ведучої програми «Особиста територія» Олени Кирик - в чому секрет його шлюбу (Юрій Бойко одружений 39 років, в шлюбі народилося 6 дітей. З дружиною - Вірою Дмитрівною - він познайомився в інституті, - ред.).

Чи важко виховувати шістьох дітей, особливо з огляду на графік роботи політика? - уточнила ведуча.

«Першим дітям приділяли більше уваги. Потім стало менше часу. Старші почали нам допомагати. У нас діє принцип, що виховувати потрібно особистим прикладом, як би це банально не звучало, а друге - це те, що старші повинні піклуватися про молодших. І так було завжди - старший брат доглядав за молодшим братом, старша сестра піклувалась про молодшу сестру. У нас ніколи не було няньок і чужих в сім'ю не пускали», - зазначив Юрій Бойко.

Принциповим також було те, що діти повинні вчитися в Україні.

«Я вважаю, що взагалі потрібно вчитися тут і жити в сім'ї. Вони дійсно всі навчалися в українських вузах - це університет Шевченка, Київський політех, інститут іноземних мов. Молодші вчаться в звичайних школах. Самі звичайні школи з нормальними вчителями, нормальним директором. І діти нормальні, без наворотів. Старші живуть і працюють в Україні », - розповів Юрій Бойко.

Він підкреслив, що за роки спільного життя, вони з дружиною стали як одне ціле.

«Ми просто за ці роки стали одним цілим. Ми однаково ставимося до подій. Вона ніколи не втручалася в політичну діяльність. У неї своя сфера, де вона себе реалізує - це екопоселення і біотехнології. Вона цим займається для неї це свого роду віддушина. Я її підтримую. Квіти дарую часто - на всі свята на день народження дітей. Сюрпризи - теж роблю іноді. Але якийсь екзотики немає», - сказав він.

 Юрій Бойко впевнений, що для того, щоб бути щасливим у шлюбі необхідно просто любити.

«Потрібно просто любити всіх оточуючих. Розуміти, що дружину і роботу вибираєш раз на все життя і робити все для того, щоб вона відчувала себе з тобою щасливою. І якщо вона буде щаслива, то і сім'я буде щаслива».

Про особисте і не тільки: як в житті політика з'явився дитячий будинок в Банченах, чому участь в діяльності пошукового загону «Дніпро-Україна» так важливо для засновника ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, і які моральні та професійні якості для керівника та управлінця Юрій Бойко вважає головними, дивіться у програмі «Особиста територія» на телеканалі «Newsone».

Опубліковано: 8 липня 2019
×
Приєднатися