Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Блокування трьох каналів і санкції проти депутата-опозиціонера – політично мотивовані переслідування та наступ на демократію

Блокування трьох телеканалів, нелояльних до влади, і санкції проти опозиційного народного депутата без суду та слідства – такого безпрецедентного наступу на демократію i свободу слова не було за всю історію незалежності. Це пряме порушення Конституції та законів України i дорога до встановлення в країні особистої диктатури. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив Співголова партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

«Вдвічі трагічно, що на цей крок пішов президент, від якого чекали миру та прогресу. Відновлення прав громадян і захисту демократії. Сьогодні ці надії зникли остаточно. Володимир Зеленський не виправдав очікування громадян і виявився нездатним до конструктивного діалогу. На критику він відповів репресіями, і такий крок ввергає країну в нову політичну кризу», – переконаний політик.

Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив, що політична сила готова надати всю необхідну політичну та правову підтримку однопартійцю і репресованим ЗМІ.

«Нас не зупинять політичні репресії, ми не припинимо боротися за права українських громадян, за мир і демократію в Україні. Правда і Закон на нашому боці, справедливість буде відновлена», – резюмував Юрій Бойко.

Опубліковано: 3 лютого 2021
×
Приєднатися