Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Бюджет влади несправедливий і антинародний, ми подали альтернативний варіант

Про це заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в ефірі телеканалу «Інтер», в п'ятницю, 27 вересня.

«Ми, коли подивилися на бюджет-2020 року, і якщо у когось ще були ілюзії, що прийшла нова влада, будуть зміни, поліпшення, розвиток, то, якби залишилися незмінними особи, то це був би бюджет Яценюка і Гройсмана. Ми подали альтернативний варіант», - сказав Юрій Бойко.

Він зазначив, що в проекті бюджету від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ враховані необхідні людям соціальні виплати, збільшено прожитковий мінімум, підняті мінімальні зарплати, пенсії.

 «Ми змінили бюджет щодо зниження тарифів, щодо збільшення мінімальної зарплати і прожиткового мінімуму. Ми знаємо, і показали, де взяти ресурси на це», - зазначив народний депутат.

Опозиційний політик також звернув увагу на деякі цифри: 28 млрд гривень в новому проекті бюджету влада передбачила на РНБО, а сумарний бюджет на силовиків, разом із армією, - 245 млрд грн.

«Це більше, ніж на охорону здоров'я, освіту, науку і соцвиплати разом узяті. Як можна голосувати за такий бюджет? Ми будемо вносити свої зміни. Бюджет несправедливий і антинародний його не можна приймати. Зрозуміло, що немає ідеальних бюджетів, але затягувати паски за рахунок знедолених не можна. Не можна збільшувати виплати на якісь нові правоохоронні структури, які начебто будуть чесними, і нібито боротимуться з корупцією. Ми вже бачили, як це відбувалося. Будувати поліцейську державу у бідному суспільстві ми не дамо», - підкреслив Співголова фракції опозиціонерів.

Опубліковано: 29 вересня 2019
×
Приєднатися