Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Щоб парламент працював в інтересах народу, потрібні перевибори

Мир, підвищення соцстандартів, зниження тарифів – жодне із цих головних для людей і країни питань так і не було вирішено Зе-парламентом. «Слуги» займалися внутрішніми розбірками і в турборежимі знищували економіку країни. Результат ми бачимо – рівень довіри до Верховної Ради впав із 65% до 7%.

Про це у коментарі журналістам заявив Співголова ОП-ЗЖ Юрій Бойко.

«Весь період сесійної роботи монобільшість займалася чим завгодно, крім вирішення тих питань, які хвилювали людей. Такі життєво важливі питання, як мир, виконання політичної частини Мінських угод, зниження тарифів, соціальний захист громадян, боротьба з епідемією, були провалені по всіх напрямках», – сказав Юрій Бойко.

Він зазначив, що замість конструктивної роботи, владу постійно розривали корупційні скандали й інтриги.

«Змістовної роботи над законопроектами ˮслугиˮ організувати не в змозі. А постійний кадровий хаос  в уряді тільки поглиблював і політичну, й економічну кризу. Вони навіть не можуть написати програму своєї діяльності», – сказав політик.

Щодо роботи опозиційної фракції, то ОП-ЗЖ розробила і зареєструвала у парламенті всі необхідні законопроекти для вирішення дійсно важливих питань.

«Ми зареєстрували пакет мирних ініціатив, де чітко прописано, що необхідно зробити для досягнення миру, повернення територій і людей. Ми надали формули для зниження тарифів, чітко обґрунтували у представлених законопроектах, де взяти гроші для підвищення мінімальних зарплат і пенсій, необхідного фінансування медицини, збільшення соцстандартів, як захистити людей і відродити економіку. Але «слугам» це не важливо. Їх завдання – розпродати землю, придумати чергову корупційну схему для розпилу бюджетних грошей і назвати це «Великим будівництвом», «Великою реставрацією» та ін.», – акцентував Співголова ОП-ЗЖ.

Юрій Бойко висловив упевненість, що якщо монобільшість не почне вирішувати дійсно важливі для країни і людей питання, то цей парламент чекають перевибори.

«Якщо ж так звана монобільшість продовжуватиме внутрішні розбірки і сліпо виконуватиме вказівки зовнішніх господарів, то такий парламент країні не потрібен. Потрібно йти на перевибори і змінювати владу», – резюмував Співголова опозиційної політсили.

Опубліковано: 16 липня 2021
×
Приєднатися