Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: «Слуги народу» обдурили всю країну

Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив, відповідаючи на питання громадян на своєму YouTube-каналі.

Він розкритикував роботу нової влади, зазначивши, що вона не виконує свої передвиборчі обіцянки. «Ці «слуги народу», коли йшли на вибори, обіцяли людям повне щастя: і високі зарплати, і зниження тарифів, і референдуми з усіх важливих для суспільства питань. Обдурили у всьому», - сказав опозиційний політик.

Юрій Бойко підкреслив, що яскравим підтвердженням цього є прийнятий монобільшістю Державний бюджет на 2020 рік. «І вчителі, і лікарі отримали жебрацькі зарплати. Зате виплати на силовиків збільшили на 23 млрд гривень. Причому це не армія, це прокуратура, СБУ, митниця і т.ін. Звісно, ми за цей антинародний бюджет, який кидає всю країну в бідність, не голосували», - наголосив парламентарій.

«Ті, хто голосували за «Слугу народу», повинні подивитися на свої платіжки, на свої зарплати, на те, як проштовхують закон про продаж землі, і зробити висновки - хто це такі. Це абсолютні обманщики. Вони обдурили всю країну. Ми будемо боротися, щоб якомога швидше змінити цю владу на більш справедливу», - сказав Юрій Бойко.

Про це, а також про ринок землі, питання пенсій і медицини, ситуацію з газом та інше дивіться у новому випуску «Відповідей на питання».

Нагадуємо, що свої запитання і звернення ви можете залишати в коментарях під відео, надсилати їх на сторінку Юрія Бойка у Facebook або на електронну пошту pressoffice.yb@gmail.com. І не забувайте підписуватися на YouTube-канал Юрія Бойка!

Опубліковано: 19 листопада 2019
×
Приєднатися