Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юлія Льовочкіна: Група європейських лівих в ПАРЄ висунула кандидатуру сенатора Тіні Кокса на пост президента ПАРЄ в 2022-2023 роках

 

Група європейських лівих в ПАРЄ одноголосно висунула кандидатуру сенатора Тіні Кокса на пост президента ПАРЄ в 2022-2023 роках. Відповідне рішення було прийнято на засіданні групи. Про це повідомила член української делегації в ПАРЄ, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юлія Льовочкіна.

Народний депутат пояснила, що між політичними групами в ПАРЄ діє так звана Угода про ротацію, яке передбачає черговість висування кандидатур з боку політичних груп. У 2022-2023 роках пріоритетне право на висунення кандидата на пост президента ПАРЄ належить Групі європейських лівих.

Нагадаємо, сенатор Тіні Кокс є членом ПАРЄ з 2003 року, Головою групи лівих – з 2007 року, а також входить до складу Бюро – керівного органу ПАРЄ. Більш того, в рамках роботи ПАРЄ сенатор Тіні Кокс неодноразово призначався доповідачем, в тому числі під його егідою було прийнято вкрай важливі доповіді – про роль і місію Асамблеї в 2019 році, а також про стратегічні пріоритети Ради Європи в 2019 році.

Опубліковано: 28 вересня 2021
×
Приєднатися