Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Іван Чубирко: Заява Сергія Гайдая ґрунтується на його підступних намірах

Керівник Закарпатської регіональної організації партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», депутат Закарпатської облради Іван Чубирко різко розкритикував ту заяву, яку зробив Сергій Гайдай ‒ екс-голова Мукачівської РДА часів президентства Петра Порошенко, голова фракції та депутат Мукачівської райради від «Блоку Петра Порошенка» і за сумісництвом голова військово-цивільної адміністрації Луганської області.

Нагадаємо, 28 липня, відповідаючи на запитання ЗМІ, Гайдай заявив, що у прифронтових зонах місцеві вибори проводити не потрібно.

«Президенту Володимиру Зеленському слід звернути увагу на такі дії та гучні заяви свого так званого підлеглого, адже стає незрозуміло, чиї інтереси він сьогодні захищає ‒ інтереси жителів Луганщини чи  все ж підступні наміри свого "безпосереднього керівника" Петра Порошенка, який за час свого правління державою не зміг досягти миру в Україні й тепер намагається стати на заваді іншим у врегулюванні мирного питання. Виходить, Володимир Зеленський призначив на посаду в військово-цивільній адміністрації Луганської області чергового "порохобота", який працює в інтересах "партії війни", а не миру та спокою в Україні. Адже апетит з їдою прибуває ‒ спочатку прифронтові території залишити "без голосу", а за тиждень почуємо і про всю Луганську область», ‒ зауважив Іван Чубирко.

І підкреслив, що виникає запитання: чому заяви про недоцільність проведення виборів у Луганській області не лунали під час президентських виборів, коли саме в тому регіоні у другому турі чинний Президент з рекордним відривом (набравши 89,44% голосів) переміг «сивочолого криголама» і колишнього начальника Сергія Гайдая Петра Порошенка?

«Саме тому сьогодні Гайдай, як вірний підлеглий, активно агітує Володимира Зеленського не проводити вибори в Луганській області, аби вкотре не зазнати поразки і не втратити свою посаду. Пан Гайдай, очевидно, виконує пряму вказівку ​​Порошенка, а Зеленського прагне підштовхнути до втілення своїх брудних планів», ‒ пояснив Іван Чубирко.

Крім того, він нагадав, що Сергій Гайдай дотепер не склав депутатських повноважень члена фракції «БПП» у Мукачівській районній раді.

«Варто нагадати, що Сергій Гайдай на керівних посадах уже не перший рік і про його так звані діяння постійно писали і досі пишуть ЗМІ. Він має намір зірвати місцеві вибори в Луганській області, аби перш за все зберегти свою посаду. Адже заздалегідь відомо (і він це розуміє), що партія "Слуга народу" з тріском програє в Луганській області на місцевих виборах, оскільки дотепер команда Зеленського жодним чином не вплинула на мирне врегулювання конфлікту на Донбасі. Тому він своїми "продуманими" заявами й підбурює нинішнього Президента Зеленського скасувати місцеві вибори на Луганщині, адже перемогу тут все одно отримає "Опозиційна платформа ‒ За життя"», ‒ підкреслив Іван Чубирко.

«На завершення хочу вкотре звернути увагу пана Зеленського на те, кого Президент зібрав навколо себе ‒ людей, які безглуздо і нахабно намагаються перешкодити встановленню миру на Донбасі та діють в інтересах попередньої, злочинної влади, яка розв'язала війну в Україні», ‒ підсумував керівник Закарпатської регіональної організації партії «Опозиційна платформа ‒ За життя».

Опубліковано: 29 липня 2020
×
Приєднатися