Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Іван Чубирко: Протидіяти наркоторгівлі в області – одне з головних завдань закарпатської команди ОПЗЖ

Представники Закарпатської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» обурені через ситуацію з наркоторгівлею в області. Про це заявив керівник Закарпатської регіональної організації партії, депутат Закарпатської облради Іван Чубирко.

Він розповів, що чи не щодня закарпатські ЗМІ повідомляють про випадки поширення наркотичних засобів серед молоді в області, до того ж йдеться переважно про дітей шкільного віку, які легко піддаються впливу. «Нещодавно в Ужгороді серед білого дня затримали наркоторговців. Паркани та будівлі міст сьогодні рясніють адресами інтернет-магазинів із наркотиками», – зазначив Іван Чубирко.

«У разі перемоги восени на місцевих виборах нашої команди – партії "Опозиційна платформа – За життя" – першочерговим завданням бачу боротьбу з поширенням цієї отрути в містах і селах Закарпаття! Насамперед запровадимо на обласному рівні систематичне тестування дітей старших класів на вміст у крові наркотичних речовин», – пообіцяв керівник Закарпатської регіональної організації партії.

Він пояснив, що це сприятиме швидкому реагуванню батьків і вчителів на глобальну проблему. Така практика застосовується в багатьох країнах.

«У Португалії, наприклад, у боротьбі з наркотиками створили комісії зі стримування наркозалежності. Вони замінили кримінальні суди як державний орган, що займається проблемами, пов'язаними зі зловживанням ПАР. Комісії прагнуть інформувати людей і переконати їх відмовитися від вживання наркотиків. Крім того, вони уповноважені застосовувати цивільно-правові санкції за непокору і направляти охочих на лікування», – розповів Іван Чубирко.

І особливо відзначив: не можна забувати, що боротьбу з наркотиками треба вести на всіх рівнях, це масштабна комплексна робота, за яку відповідає кожна гілка влади.

«У зв'язку з різким загостренням в Україні проблем наркоманії нашій державі необхідно активніше налагоджувати зв'язки і долучатися до діяльності тих міжнародних організацій, які займаються проблемами боротьби з наркоманією та незаконним обігом наркотиків. Це дозволить використовувати досвід держав, які зіткнулися з цим лихом значно раніше за нас», – підсумував Іван Чубирко.

Опубліковано: 27 липня 2020
×
Приєднатися