Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Ініціативи та допомога ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ у боротьбі з пандемією COVID-19 (оновлюється)

Опозиціонери Донеччини роздали вже понад 200 000 медичних масок

У Донецькій області партійці регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, в рамках гуманітарного проекту, що реалізується Координаційним штабом - платформою дій по боротьбі з Covid-19, продовжують роздачу засобів індивідуального захисту для населення. Більш 200 000 медичних масок роздано людям з моменту введення в Україні карантину. Опозиціонери встановили спеціальні намети для видачі масок в багатьох містах Донецької області, в тому числі в Слов'янську, Краматорську, Покровську, Маріуполі, Бахмуті, Селидове, Торецьку, Часів Ярі, Костянтинівці, Дружківці, Курахове.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ піклується про пенсіонерів Кривого Рогу

Керівник криворізького осередку ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Вадим Віншель з самих перших днів всеукраїнського карантину, пов’язаного з епідемією коронавірусу, підтримав ідею обласного штабу партії щодо допомоги літнім людям продуктовими наборами. За майже два місяці більше 1000 сімей Кривого Рогу та Дніпропетровської області отримали продовольчу допомогу. Основна увага приділяється літнім людям, малозабезпеченим та багатодітним родинам, людям з інвалідністю та ветеранам.

Волонтерська та благодійна робота в Одеській області триває

Активісти і волонтери в Одеській області продовжують роботу із забезпечення лікарень засобами індивідуального медичного захисту. Лікарям Болградського районного центру первинної медико-санітарної допомоги передані медичні маски від Благодійних фондів Віктора Медведчука і Оксани Марченко, халати, антисептики і медичні тапочки - від руху взаємодопомоги #БезПанікі, медичні рукавички, окуляри, халати, захисні екрани, комбінезони, бахіли, шапочки - від Благодійного фонду Тетяни Плачкової.

Засоби індивідуального захисту передані Одеському обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Татарбунарській центральній районній лікарні, Одеській міській клінічній лікарні №11, трьом педіатричним відділенням багатопрофільного медичного центру Одеського національного медуніверситету, Центральним районним лікарням Ізмаїла, Болграда і Любашівки, сільським лікувальним амбулаторіям загальної практики сімейної медицини сіл Криничне, Городнє і села Олександрівка Болградського району, лікарям Центрів первинної медико-санітарної допомоги №5 і №16 в Одесі. Понад тисячу продуктових наборів, сформованих з урахуванням релігійних переконань юдеїв, передано Одеській синагозі та Одеській регіональній асоціації євреїв – колишніх в'язнів гетто.

У Покровську партійці роздали населенню ще кілька тисяч захисних масок

На Донеччині партійці Покровської міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ в рамках гуманітарного проекту, що реалізовується Координаційним штабом – платформою дій по боротьбі з COVID-19, продовжують видачу безкоштовних медичних масок для населення.

Тетяна Плачкова: Продовжуємо допомагати лікарям Одещини засобами індивідуального захисту  

Разом з групою взаємодопомоги #БезПаніки народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова  передала  засоби індивідуального медичного захисту лікарям педіатричного відділення амбулаторії сімейної медицини села Великий Дальник на Одещині.  Про це парламентар повідомила на своїй сторінці у Facebook

 

Крім опорних лікарень, підтримки потребують медустанови первинної ланки, які також відчувають дефіцит найнеобхіднішого. Йдеться про елементарні  речі – халати, медичні капці, маски, окуляри, захисні козирки, антисептики, рукавички.

«Продовжуємо допомагати», – констатувала Тетяна Плачкова.

 

У Полтаві опозиціонери передали медикам чергову партію допомоги

 

Представники Полтавської міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ передали чергову партію допомоги лікарям Дитячої міської клінічної лікарні. Партійці передали медикам 5 каністр антисептика, захисні окуляри і одноразові рукавички.

У Костянтинівці ОП-ЗЖ продовжує роздавати городянам медичні маски

На Донетчині партійці Костянтинівської міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ в рамках гуманітарного проекту, що реалізується Координаційним штабом - платформою дій по боротьбі з коронавірусом, продовжують щодня у спеціально встановленому наметі безкоштовно видавати медичні маски населенню.Такий гуманітарний проект діє за підтримки голови Донецької регіональної організації партії Наталії Королевської.

Костянтинівці дуже вдячні за гуманітарну допомогу благодійному фонду Оксани Марченко і Віктора Медведчука. Вони передали жителям області понад 30 тисяч захисних масок.

 

Депутат Полтавської облради Олег Сазонов продовжує допомагати медичним закладам Полтавщини

Депутат Полтавської обласної ради, голова Полтавської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олег Сазонов за власні кошти придбав для медичних закладів Полтавщини спеціальні захисні костюми, пульсоксиметри «Біомед» ВР-10ВВ та опромінювач бактерицидний пересувний ОБПе-225м.

 

Наталія Королевська: Координаційний штаб - платформа дій по боротьбі з коронавірусом продовжує свою роботу у Донецькій області

Про це 6 травня під час робочої поїздки до Маріуполя заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ - ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Сьогодні тут, у Маріуполі, представники нашої політичної команди у спеціально встановленому наметі продовжили безкоштовно роздавати індивідуальні засоби захисту місцевим жителям. У найближчі дні за підтримки благодійного фонду Оксани Марченко і Віктора Медведчука буде роздано ще 15000 індивідуальних засобів захисту, в цілому ж по всій Донеччині силами нашої команди людям безкоштовно буде видано 150000 таких масок. На жаль, Маріуполь очолив антирейтинг за кількістю заражених коронавірусом в області. Тому разом з нашою командою ми робимо все, щоб жителі міста були захищені належним чином», - зазначила народний депутат.

 

Активісти молодіжного крила «Опозиційної платформи – За життя» передали вітання ветеранам від Віктора Медведчука та Оксани Марченко

Родина Віктора Медведчука та Оксани Марченко вирішила привітати зі святом Перемоги у Великій Вітчизняній війні всіх учасників бойових дій і ветеранів, яких сьогодні налічується понад 13 тис. осіб у всіх областях України.

Родина меценатів власним коштом закупила 200 тонн продуктів для 20 тис. продуктових наборів, які роздадуть у всіх областях України. Отримають ці набори не лише ветерани, а й люди, які дуже потребують допомоги, інваліди та пенсіонери.

10 000 захисних масок для Чернігівщини від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ

Опозиціонери Чернігівщини продовжують допомагати людям в умовах карантину та епідемії коронавірусу. За сприяння заступника голови Чернігівської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Вадима Антошина до Чернігова доставлено 10 000 захисних масок, які регіональна парторганізація придбала для жителів Чернігівщини. Безкоштовну маску може отримати кожен житель обласного центру у спеціально встановлених наметах, а також жителі інших населених пунктів регіону.

Засоби захисту призначені насамперед для пенсіонерів, малозабезпечених, багатодітних, самотніх людей і дітей, – тих, хто зараз найбільше не захищений від коронавірусної хвороби.

Віктор Медведчук та Оксана Марченко передали 20 тис. продуктових наборів до Дня Перемоги учасникам бойових дій і ветеранам у всіх областях України

Сім’я Віктора Медведчука та Оксани Марченко власним коштом закупила 20 тис. продуктових наборів (орієнтовно 200 тонн продуктів) до Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні для учасників бойових дій та ветеранів. Допомогу доправлять до всіх областей України понад 13 тис. учасників бойових дій та ветеранів.

«Люди, які не пам'ятають минулого, не мають майбутнього. Історія не знає умовного способу, тому День Перемоги над фашизмом, 9 Травня – назавжди червона дата календаря для народів, які хочуть для себе кращого майбутнього. Можливо, це збіг, але, відмовившись від святкування 9 Травня, Україна стрімко почала котитися в економічну та гуманітарну прірву», – заявила Оксана Марченко.

Опозиціонери Маріуполя роздали городянам уже понад 25000 медичних масок і продовжують надавати допомогу всім нужденним

Партійці міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Маріуполя організували безкоштовну роздачу медичних масок жителям міста. Уже роздано понад 25000 масок. За словами члена політради партійної організації Максима Ткача, медичні маски були доставлені до Маріуполя за підтримки народного депутата, голови Донецької регіональної організації Наталії Королевської. Також завдяки підтримці благодійного фонду Оксани Марченко і Віктора Медведчука маріупольцям і жителям сусідніх населених пунктів роздано 15000 масок і передано понад 1000 продуктових наборів.

Благодійну допомогу на Одещині передають волонтери молодіжного крила ОП-ЗЖ

Волонтери молодіжного крила ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ продовжують передавати жителям Одеси та Одеської області засоби індивідуального захисту. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова. Політик розповіла про акції, проведені активістами 30 квітня. «У найбільш жвавій точці Одеси – на привокзальній площі, в маршрутках, тролейбусах, трамваях вони роздали близько 2-х тисяч масок від Благодійних фондів Віктора Медведчука та Оксани Марченко», – зазначила вона. Також народний депутат підкреслила, що в Чорноморську маски теж роздавали просто на вулиці.

У Кривому Розі ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ запустила «соціальне таксі» для пенсіонерів

У Кривому Розі за ініціативи керівника міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Вадима Віншеля почало працювати «соціальне таксі», яке в умовах відсутності громадського транспорту через карантин допомагає пенсіонерам дістатися до поліклініки або до соціальних служб. У «соціальному таксі» дотримані всі заходи безпеки. Водій працює в масці і рукавичках, а в салоні автомобіля є антисептики.

Опозиціонери Донеччини доставили вже понад 30000 продуктових наборів нужденним

У Донецькій області для більш ніж 30000 одиноких пенсіонерів, ветеранів, малозабезпечених сімей з дітьми, а також людей з інвалідністю підготовлені і адресно доставлені продуктові набори. Підтримуючи ініціативи партійців, до організації формування і роздачі продуктових наборів активно підключаються підприємці Донеччини, волонтери та представники громадськості.

Кіровоградські опозиціонери передали захисні костюми медикам смолінської та знам’янської лікарень

Депутати Кіровоградської облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Вадим Волканов та Андрій Тесленко підтримали однопартійця та колегу-депутата Олександра Фролова, який очолює Смолінську медико-санітарну частину (колишня шахтарська лікарня). Колектив закладу отримав 10 повноцінних комплектів індивідуального захисту, до яких входять противірусні костюми, герметичні окуляри, прозорий екран на обличчя, рукавички, маски, поліетиленові накидки та засоби гігієни.

Як виявилося, у Смолінській медсанчастині лікуються пацієнти з симптомами пневмонії, проте тестів на коронавірус немає - лікарня не потрапила у категорію базових для лікування коронавірусу та на даний момент не має діючого інфекційного відділення. 

Благодійні фонди Вадима Рабіновича і Тетяни Плачкової продовжують допомагати жителям Одещини продуктовими наборами та забезпечувати медиків індивідуальними засобами захисту

Медперсоналу Любашівської центральної районної лікарні волонтери 28 квітня передали сьогодні 300 медичних халатів, 200 фартухів, 10 пар кроксів, 100 бахіл, 200 рукавичок, 1000 захисних масок і 15 пар окулярів. Крім того, більше 1 тисячі продуктових наборів, при формуванні яких ураховані релігійні переконання іудеїв, передали Одеській синагозі для єврейської громади Одеси та півдня України Благодійні фонди Вадима Рабіновича і Тетяни Плачкової. Всього за час ініціативи допомоги одеситам роздали вже понад 13 тисяч продуктових наборів.

Опозиціонери Херсонщини у Світлу седмицю доставляли великодні набори мешканцям області

Впродовж всієї Світлої седмиці волонтери Херсонської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ продовжували свою діяльність, вітаючи громадян похилого віку з великодніми святами. По Херсону та області було роздано близько 800 святкових пакетів. Особливо раділи гостям жителі населених пунктів Олешківського та Голопристанського районів, які через спалах коронавірусної інфекції були повністю закриті на карантин. Тому вони були позбавлені можливості самостійно придбати великодні набори.

Опозиціонери Донеччини продовжують реалізацію масштабного гуманітарного проекту «Залишайтеся вдома!»
Представники Координаційного штабу - платформи дій по боротьбі з COVID-19 у Донецькій області продовжують реалізацію масштабної програми «Залишайтеся вдома!», яка спрямована на підтримку та захист соціально вразливих категорій населення. Про це повідомила ініціатор і координатор штабу, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

З її слів, волонтери штабу адресно доставляють продуктові набори ветеранам війни, самотнім людям похилого віку, малозабезпеченим сім'ям з дітьми та людям з інвалідністю по всій області. У рамках реалізації проекту вже доставлено більше 20000 продпайків.

У Миколаєві активісти молодіжного крила ОП-ЗЖ роздали маски людям похилого віку

 

Чергову партію безкоштовних захисних масок роздали на вулицях Миколаєва активісти молодіжного крила ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Засоби захисту отримали всі бажаючі. Акція тривала кілька годин.

Опозиціонери Коростеня доставили продуктові набори малозабезпеченим сім‘ям та одиноким пенсіонерам

Коростенська міська організація ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ в умовах епідемії коронавірусної інфекції COVID-19 постійно надає підтримку соціально вразливим верствам населення. Так нещодавно було роздано продуктові набори малозабезпеченим і багатодітним сім’ям, сім’ям, де виховуються діти-інваліди та одиноким пенсіонерам мікрорайонів Військове містечко, Київська та інших.

Чорнобильцям Донеччини передана гуманітарна допомога від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ

Напередодні 34-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС, партійці Донецької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ доставили міськім та районним громадським організаціям «Союз Чорнобиль України» продуктові набори та засоби індивідуального захисту. 

Гуманітарна допомога передана чорнобильцям у Маріуполь, Слов'янськ, Дружківку, Костянтинівку, Світлодарськ, Покровськ, Лиман, Миколаївку, Бахмут, Торецьк, Авдіївку, Костянтинівський, Покровський, Бахмутський, Олександрівський райони Донеччини.

Опозиціонери Донеччини доставили продуктові набори в УТОС і УТОГ

Партійці Донецької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ доставили продуктові набори та засоби індивідуального захисту в товариства осіб з інвалідністю по зору і слуху із Дружківки, Костянтинівки та Маріуполя.

Опозиціонери допомогли багатодітним сім‘ям Запорізької області

До громадської приймальні  народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ — ЗА ЖИТТЯ Олександра Пономарьова, яка працює у районному центрі  Більмак, надійшло звернення від комунальних установ «Центр соціальних послуг» Більмацької, Смирнівської та Комиш-Зорянської громад із проханням надати у Великодні святкові дні підтримку багатодітним родинам, родинам із дітьми-інвалідами та дітям, позбавленим батьківського піклування. Представники районної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ —ЗА ЖИТТЯ із великодніми подарунками відвідали 48 багатодітних сімей, де виховуються 150 дітей та 25 дітей-інвалідів.

До лікарні Подільська доставлена ​​допомога від команди Миколи Скорика

У Подільську міську лікарню депутат Одеської облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Князь Хачатрян передав засоби індивідуального захисту: 150 респіраторів FFP3, 1000 масок, 1000 бахіл і 1000 шапочок, 150 стерильних медхалатів і 150 стерильних високих бахіл, 150 флаконів антисептика АХД 2000 і 30 л спирту.

«Платформа дій по боротьбі з коронавірусною інфекцією» продовжує максимально захищати медиків і жителів Донеччини

Представники Координаційного штабу – платформи дій по боротьбі з коронавірусною інфекцією COVID-19 в Донецькій області продовжують реалізацію трьох масштабних програм – підтримка медицини, захист соціально вразливих верств населення, підтримка громадських ініціатив. Про це повідомляє ініціатор і координатор штабу, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

Опозиціонери Маріуполя доставили в центр для безхатьків засоби індивідуального захисту

Партійці Маріупольської міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ доставили в міський центр з обслуговування громадян без певного місця проживання 600 захисних масок, 30 літрів антисептика, 60 літрів миючих і дезінфікуючих засобів, а також продуктові набори.

Чиновники на Київщині підтримали ініціативу молодіжного крила ОПЗЖ щодо доставки продуктів від Фонду Оксани Марченко

До свята Воскресіння Христового коштом Віктора Медведчука та Оксани Марченко були закуплені 10 тис. продуктових наборів для тих українців, які найбільше потребують підтримки.

Доставку взяли на себе активісти молодіжного крила «Опозиційної платформи – За життя», вони і розвозили великодні продуктові набори у різні регіони України, зокрема й у Київську область.

Молоді люди закликали усіх бажаючих долучатися, щоб доставити цю допомогу нужденним по всій Україні.

Вінницькі опозиціонери продовжують допомагати медичним установам

За ініціативи голови Вінницької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народного депутата Ігоря Кісільова 22 квітня медичний персонал Літинської центральної районної лікарні отримав медичні маски, антисептичні засоби та інші захисні засоби.

А щоб хоч якось розважити перебування пацієнтів та забезпечити доступ до швидкісного інтернету, закладу від парторганізації було вручено Wі-Fi-роутер.

 

Валерій Гнатенко продовжує допомагати медустановам Донеччини

22 квітня допомогу отримали Дружківська міська лікарня №1 та міська інфекційна лікарня м. Костянтинівки.

Цим медустановам команда опозиціонерів передала засоби індивідуального захисту, які вкрай необхідні лікарям «на передовій». Зокрема, медики отримали 500 захисних комбінезонів, 3 тис. медичних та 750 захисних масок, 750 захисних окулярів, 3 тис. пар рукавичок, 900 респіраторів різних модифікацій тощо.

 

Медики Розівського району отримали другу партію захисних засобів від Олександра Пономарьова

Розівський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги отримав другу партію захисних засобів від народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ — ЗА ЖИТТЯ Олександра Пономарьова, обраного по 78-му округу.

Волонтери ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ разом з помічниками народного депутата Олександра Пономарьова оперативно передали Розівським медикам всі необхідні засоби захисту.

 

На Донеччині ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ передала жителям області більше 20000 великодніх наборів

У Донецькій області партійці ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ доставили більше 20000 великодніх наборів для людей, які потребують допомоги в умовах карантину. До них увійшли продукти харчування, засоби індивідуального захисту, а також інформаційні рекомендації, як запобігти інфікуванню коронавірусною інфекцією.

Голова Донецької регіональної організації партії Наталія Королевська зазначила, що у регіоні цілодобово продовжує діяти Координаційний штаб, головне завдання якого - мобілізація та координація зусиль для захисту людей і запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

 

Опозиціонери Чернігівщини продовжують роздавати захисні маски та проводити інформаційну кампанію

Представники Козелецької районної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ разом з головою Генадієм Салигою роздали в населених пунктах району більше 1300 захисних масок. Крім того, опозиціонери надають людям консультативну допомогу, допомагають з оформленням субсидій та оплатою комунальних послуг, адже у віддалених селах немає ні пошти, ні автобусного сполучення з райцентром, ні нормального інтернет-зв’язку, ні магазинів.

Ініціативу щодо придбання захисних масок та розповсюдження їх на Чернігівщині постійно підтримує голова Чернігівської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Віталій Голець, також допомагають і місцеві підприємці.

Кіровоградські опозиціонери передали захисні комплекти медперсоналу міської поліклініки №1

Активісти і депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ продовжують надавати допомогу медикам і всім жителям Кіровоградщини, які цього потребують. На зібрані кошти було закуплено захисні костюми, маски, герметичні окуляри, засоби гігієни для медиків, що працюють на «швидкій допомозі» і в лікарнях обласного центру.

Розуміючи складність епідеміологічної ситуації, опозиціонери передали партію з 15 захисних противірусних комплектів колективу поліклініки №1 міста Кіровограда. З урахуванням побажань медперсоналу до складу комплекту тепер входять ще й захисні щитки, і одноразові поліетиленові накидки.

 

Молодіжне крило ОПЗЖ допомогло зустріти свято Великодня найбільш соціально незахищеним на Донбасі

Напередодні світлого свята Воскресіння Христового були закуплені 10 тис. продуктових наборів коштом Віктора Медведчука та Оксани Марченко.

Доставити ці великодні продуктові набори найбільш соціально незахищеним українцям взялися активісти молодіжного крила «Опозиційної платформи – За життя». Саме вони розвозили та вручали продукти нужденним у різних областях України. Зокрема й на Донеччині.

Така допомога напередодні Великодня дуже доречна: завдяки цьому пенсіонери, ветерани війни та ветерани праці, багатодітні родини та малозабезпечені громадяни змогли накрити святковий стіл. Усі вони отримали привітання зі святом і великодні продуктові набори від Віктора Медведчука та Оксани Марченко.

Олександр Лукашев забезпечив засобами захисту медиків шести лікарень Луганської області
Шість районних лікарень 113 округу отримали допомогу від народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександра Лукашева.


«Ми доставили медичну допомогу – засоби захисту – в усі шість районних лікарень 113 округу. Персонал кожної лікарні отримав по 100 халатів, 150 шапочок і захисних масок, 500 звичайних масок, 80 захисних комбінезонів, 125 захисних екранів і пар окулярів, 1000 пар рукавичок та інші захисні засоби. Все це вкрай необхідно сьогодні, під час протистояння епідемії коронавірусу», – наголосив паламентар.

 

Опозиціонери привітали зі святом Пасхи одиноких літніх людей у маленьких селах Запорізької області

Районний актив ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Чернігівки Запорізької області за підтримки народного депутата Олександра Пономарьова привітали з Великоднем одиноких літніх людей у маленьких селах: Розівка, Квіткове, Крижчине, Олександрівка, Бойове, ст. Стульневе, Новомихайлівка, Петропавлівка, Балашівка, Ланкове, Хмельницьке, Широкий Яр, Ільїне.

 

Активісти молодіжного крила ОПЗЖ допомогли нужденним на Харківщині гідно зустріти Великдень

До свята Воскресіння Христового коштом Віктора Медведчука та Оксани Марченко були закуплені 10 тис. продуктових наборів для тих, хто зараз найбільше потребує допомоги.

Логістичні питання взяли на себе активісти молодіжного крила «Опозиційної платформи – За життя». Вони доставили ці великодні продуктові набори нужденним до різних областей України. Зокрема й до Харківської.

Світле свято Воскресіння Христового знаменує перемогу життя над смертю і є головним святом для всіх християн.

Опозиціонери Вінниччини передали великодні набори у кризовий центр «Дім Мама»

Активісти Вінницької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ за підтримки народного депутата Ігоря Кисельова і обласної організації молодіжного крила партії надали допомогу кризовому центру тимчасового проживання мам з дітьми «Дім Мама» в с. Лука-Мелешківська.

 У рамках цієї благодійної акції центр отримав привітання зі святом Хрестового Воскресіння та великодні подарунки: запашні паски, дитячі іграшки та продукти харчування.

 

Ілля Кива з полтавською командою ОПЗЖ передали полтавцям 500 продуктових наборів і 10 тис. масок від фонду Марченко і Медведчука

Допомога лікарям в умовах пандемії та малозабезпеченим, самотнім людям напередодні свят – це приклад дій, які допоможуть об'єднати країну та врятувати людські життя. Про це народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Ілля Кива заявив, коли передавав маски медикам у Полтавській обласній інфекційній лікарні.

«Наша вже традиційна передача масок нашим полтавським лікарням нехай буде прикладом для тих, хто намагається сьогодні не помічати ситуації, що склалася, цієї біди. Ми хочемо показати, що лише всі разом, усією громадою, ми зможемо подолати біду і досягти результату: це здорова, міцна нація, врятовані життя людей! Скільки у нас буде можливість – стільки ми допомагатимемо! Цій лікарні ми передаємо 5 тис. масок, ще 3 тис. ми передали обласній станції швидкої допомоги. 2 тис. масок ми роздамо сьогодні полтавчанам, щоб у них була можливість захистити себе. Це приклад для наслідування!» – сказав він.

Ілля Кива також розповів, що фонд Оксани Марченко і Віктора Медведчука виділив для Полтави 500 продуктових пакетів, які активісти «Опозиційної платформи – За життя» доставлять пенсіонерам, ветеранам та малозабезпеченим.

Медики Одеської обласної лікарні отримали медичні костюми від Миколи Скорика та Князя Хачатряна

200 бавовняних костюмів багаторазового використання передали 18 квітня народний депутат Микола Скорик і депутат Одеської облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Князь Хачатрян медперсоналу Одеської обласної лікарні.

Опозиціонери відгукнулися на прохання медиків, яким доводиться цілу зміну працювати у непроникних костюмах біозахисту, - бавовняний спецодяг незамінний у даних умовах.

У Маріуполі ОП-ЗЖ передала великодні набори в обласні інтернати

Партійці Маріупольської міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ передали великодні набори та засоби індивідуального захисту ветеранам війни з обласного госпіталю, а також дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, з обласної школи-інтернату №2.

Така благодійна акція стала можливою за підтримки голови Донецької регіональної організації партії Наталії Королевської.

Тетяна Плачкова: Депутати й активісти ОП-ЗЖ допомагають лікарням і жителям Одещини

Благодійні фонди Вадима Рабіновича і Тетяни Плачкової продовжують допомагати жителям Одеси та Одеської області.

17 квітня 2020 р. стартувала акція допомоги від Благодійного фонду Вадима Рабіновича «За життя». У рамках акції волонтери роздадуть 20 тисяч продуктових наборів жителям Одеси та області. Команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ вже передала понад тисячу продуктових наборів в Одеську Бесарабію - Тарутине, Болград, Ізмаїл і Татарбунари. Акція триватиме, доки всі нужденні не будуть забезпечені необхідними продуктами.

Жителі Сходу України отримали продуктові набори до свята від Віктора Медведчука та Оксани Марченко

Великдень – найважливіше свято християнського світу. День, коли ніхто не повинен залишитися без уваги. Оксана Марченко і Віктор Медведчук за свої кошти закупили 10 тис. святкових наборів, які доставлять у різні куточки країни тим, хто особливо потребує допомоги. Сьогодні подарунки до великоднього столу отримали малозабезпечені, самотні пенсіонери, люди з інвалідністю на Сході України.

Василь Німченко: Під час великої біди нація має об'єднатися

«Опозиційна платформа – За життя» реалізовує стратегію Фонду Оксани Михайлівни Марченко та Віктора Володимировича Медведчука, яка полягає в тому, щоб надавати допомогу людям під час карантину, пов'язаного з пандемією коронавірусу. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Василь Німченко, який перебуває зараз у Черкаській області.

«Передусім це захист медпрацівників, зокрема у селі. Сьогодні майже кожен четвертий хворий – це лікар, медсестра, хірург, адміністратор, водій швидкої. Тому ми й реалізовуємо цілі фонду щодо цього питання. Наші дії полягають у тому, що ми передаємо до лікарні захисні засоби, передаємо матеріальні цінності, які дозволяють не допустити зараження цим вірусом: миючі засоби, антисептики, маски та інше», – повідомив парламентарій.

Великодні подарунки від Оксани Марченко та Віктора Медведчука доставлені на Донеччину


До свята Воскресіння Христового власним коштом Оксани Марченко та Віктора Медведчука були закуплені та роздані по всій країні 10 тис. продуктових наборів.

Найбільш нужденні отримають продукти, які їм так необхідні в цей важкий час, це також дозволить десяткам тисяч українців накрити великодній стіл.

Благодійний фонд Тетяни Плачкової продовжує допомагати лікувальним закладам Одеси і області

16 квітня активісти доставили засоби індивідуального захисту медикам сільської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Великий Дальник Біляївського району Одеської області, персоналу Центру первинної медико-санітарної допомоги №5 і Центру первинної медико-санітарної допомоги №16 в Одесі. За день активісти Благодійного фонду Тетяни Плачкової передали медикам 600 хірургічних халатів, 76 фартухів, 1000 шапочок, 900 респіраторів «Спектр 3», 500 поліпропіленових комбінезонів, 750 окулярів, 750 захисних масок-екранів, 3000 медичних масок, 4000 бахіл і 6000 нітрилових рукавичок.

Херсонська клінічна лікарня отримала від команди Єгора Устинова багаторазові респіратори та антисептики

Дізнавшись, що лікарі відчувають гострий дефіцит дезінфекторів і засобів спецзахисту, керівник Херсонської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ -За ЖИТТЯ Єгор Устинов привіз до медсанчастини Херсонської клінічної лікарні багаторазові респіратори і антисептики.

Херсонські опозиціонери продовжують надавати допомогу медпрацівникам і громадянам похилого віку, які відчувають труднощі в самоізоляції.

 

Активісти молодіжного крила ОПЗЖ взяли участь у благодійній акції Оксани Марченко та Віктора Медведчука

До свята світлого Христового Воскресіння за кошти Оксани Марченко та Віктора Медведчука куплено 10 тис. продуктових наборів для літніх і самотніх українців, людей з обмеженими можливостями.

Логістику взяли на себе активісти молодіжного крила «Опозиційної платформи – За життя». Молоді люди доправлять частину подарунків до Великодня нужденним в різні області України.

На Луганщині створено регіональний Громадський штаб по боротьбі з коронавірусом

Про це в ході робочої поїздки в Луганську область повідомила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська, яка разом з командою привезла жителям регіону засоби  індивідуального захисту та гігієни, продуктові набори.

 

Парламентар підкреслила, що більшість лікарень в прифронтовій зоні отримують необхідне забезпечення тільки завдяки волонтерам і благодійникам.

«На сході України ситуація з епідемією посилюється безперервними бойовими діями і глибоким соціально-гуманітарною кризою. Тому вимагаємо від уряду негайно взяти ситуацію під жорсткий контроль і забезпечити державну підтримку медикам і соціальній сфері, особливо - в зоні бойових дій в Луганській і Донецькій областях!» - акцентувала Наталія Королевська.

Наталія Королевська передала гуманітарну допомогу чорнобильським і ветеранським організаціям Харківщини

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська в ході робочого візиту до Харківської області 14 квітня передала гуманітарну допомогу ветеранським та чорнобильським організаціям.

 

Начелені пункти Харківщини отримали респіратори різних модифікацій, ізоляційні халати, медичні рукавички, хірургічні маски та дезінфікуючі засоби, а також продуктові набори.

Засоби захисту отримав Пологівський центр первинної медико-санітарної допомоги

Активісти ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Запорізької області разом з Володимиром Люцкановим, головою наглядової ради компанії JOHN GREAVES, підтримали ініціативу депутата міськради Валентини Шашко та організували і передали благодійну допомогу Пологівському центру первинної медико-санітарної допомоги. Опозиціонери доставили у медзаклад партію одноразових медичних масок, гумові рукавички, захисні халати, антисептики та термометри.

Наталія Онуфрієнко передала більше тисячі захисних масок бердичівській артилерійській бригаді

Депутат Бердичівської міськради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, голова Благодійного фонду «Онуфрієнко – Діти» Наталія Онуфрієнко передала 1200 масок особовому складу 26-ої окремої артилерійської бригади міста Бердичева.

 

«Ми вже надали першу партію масок ветеранській організації колишнього шкіроб’єднання міста Бердичева. Чергову безкоштовну допомогу отримали працівники Геріатричного пансіонату Житомирської області, персонал міської лікарні та лабораторії. Допомагаємо представникам національних меншин, що проживають на території Бердичівського району, а також роздали маски людям похилого віку на вулицях Вінницькій, 65 та 69, вулиці Житомирській, 117 та мешканцям прилеглих будинків по вулиці Богунській. Допоможемо усім, тому звертайтеся!» – наголосила Наталія Онуфрієнко.

Сумські депутати-опозиціонери надали адресну допомогу родинам загиблих воїнів-афганців

Партійці Сумської обласної та міської організацій ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ надали адресну допомогу родинам загиблих воїнів-афганців напередодні Великодніх свят. До продуктових наборів увійшли цукор, олія, крупи та смачна паска.

«Ми допомагаємо тим, хто найбільше незахищений під час карантину. Особлива увага людям із групи ризику. Водночас ми готуємо продуктові набори до Великодня та Дня Перемоги», - розповів депутат облради Микола Войтенко.

Житомирські опозиціонери доставляють продуктові набори самотнім літнім городянам

 

Голова депутатської групи «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у Житомирській міській раді Наталія Леонченко та помічник народного депутата України Юрія Павленка Юрій Самборський допомагають з доставкою продуктових наборів одиноким людям похилого віку, які перебувають на обліку в Житомирському міському територіальному центрі з обслуговування соціально незахищених громадян. Протягом тижня планується адресно доставити близько 300 пакунків.

Молодіжне крило ОП-ЗЖ передало засоби індивідуального захисту та іграшки дитячому будинку у Чернівцях

Активісти молодіжного крила ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ провели благодійну акцію у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей при Службі у справах дітей Чернівецької облдержадімінстраціі.

Молодіжна організація власними зусиллями придбала необхідні зараз захисні засоби та засоби гігієни: захисні медичні маски, рукавички, рідке мило, а також іграшки для дітей - розмальовки, настільні ігри.

Опозиціонери Полтави допомогли пенсіонерам і малозабезпеченим засобами захисту та продуктовими наборами

 

Полтавська міська організація ОПОЗИЦИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ надала адресну допомогу малозабезпеченим, пенсіонерам і людям з інвалідністю. Опозиціонери принесли їм додому продуктові набори та засоби особистого захисту.

У Маріуполі і Покровську ОП-ЗЖ продовжує допомагати літнім людям  Партійці Маріупольської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ передали в пансіонати для ветеранів війни засоби індивідуального захисту, миючі та дезінфікуючі засоби. Також в Покровському районі Донеччини в рамках проекту «Залишайтеся вдома!» волонтери Координаційної штабу - платформи дій по боротьбі з коронавірусной інфекцією продовжують доставляти одиноким літнім людям, ветеранам та людям з інвалідністю продуктові набори, засоби індивідуального захисту та вітаміни.  

Молодіжне крило ОП-ЗЖ продовжує допомагати продуктовими наборами та масками мешканцям Київщини

В Українці Обухівського району за сприяння благодійної організації Фонд «Сварог» та молодіжного крила ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ безкоштовно роздали з півтисячі медичних масок. Маски отримали незахищені категорії населення - пенсіонери, багатодітні сім'ї та люди з інвалідністю. Так само активісти, за підтримки місцевих меценатів та небайдужих жителів, безкоштовно розносять продуктові набори.

У Дружківці ОП-ЗЖ передала медзакладам міста пульсоксиметри та електрокардіографи

У Дружківці (Донецька обл.) партійці міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ спільно з представниками бізнесу передали закладам охорони здоров'я засоби індивідуального захисту від коронавірусної інфекції, сучасні пульсоксиметри та електрокардіографи. Про це повідомив народний депутат України Валерій Гнатенко.

Друга масштабна медична допомога прибула на Закарпаття

Захисні маски, комбінезони, бахіли, рукавички, окуляри та щитки. Всього майже 200 тисяч одиниць засобів індивідуального захисту, а ще дезінфектори, медзасоби та, що головне, ПЛР-тести.

Усе це передали з фонду народного депутата України і голови Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко. Придбано згадану допомогу власним коштом меценатів.

Фонд «Теплі сердця» Володимира Осіпова допоміг лікарням захисними масками

Благодійний фонд депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Одеської облради Володимира Осіпова «Tеплі серця» продовжує допомагати лікарям. Представники благодійного фонду передали одноразові маски до Кодимської центральної лікарні, медпрацівникам лікарень Саврані і села Окни. Крім того, захісні засоби передали до міської та районної лікарні Подільска, не забули і про малозабезпечених містян.

На Буковині обласна лікарня отримала унікальний апарат штучної вентиляції легень завдяки небайдужим меценатам

10 квітня народний депутат, керівник опозиціонерів Буковини Михайло Папієв разом з депутатами Чернівецької облради Олександром Болтуновим, Віталієм Левком та партійним активом передали до Чернівецької обласної клінічної лікарні сучасний апарат вентиляції легень, 10 тис. медичних масок та 10 тис. медичних рукавичок, придбані за сприяння Дмитра Фірташа.

Опозиція Білгорода-Дністровського передала медикам і городянам нову партію засобів захисту і тести

За ініціативи депутата Одеської облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Віктора Андреенкова і депутатів Білгород-Дністровської міськради в медичні заклади міста доставлено засоби захисту для медперсоналу.

До центру первинної медико-санітарної допомоги передано 25 комплектів медичних багаторазових захисних костюмів, 500 масок і, що важливо, 60 тест-систем для діагностування хвороби. Також ще 25 комплектів костюмів передано в міську лікарню.

Опозиціонери привітали ветеранів-визволителів Одеси

10 квітня Одеса відзначає 76-ту річницю визволення від фашистських загарбників і вшановує пам'ять героїв. І хоча через карантин урочисті заходи в місті скасовані, представники одеської команди ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ! і молодіжного крила партії не залишили без уваги ветеранів. Партійці відвідали та передали подарунки і допомогу Миколі Гридасову, Миколі Безимянному, Василю Білокриницькому

Також волонтери руху #безпаніки і представники громадської організації «Жінки Одещини» привітали сьогодні одеситів з особливими потребами, які звернулися до групи за допомогою під час карантину.

 

Молодіжне крило ОПЗЖ і Фонд Оксани Марченко надали адресну допомогу людям похилого віку на Київщині

Активісти молодіжного крила «Опозиційної платформи – За життя» допомогли доставити продуктові набори пенсіонерам на Київщині. Ці продукти для пенсіонерів були придбані власним коштом Оксани Марченко та Віктора Медведчука.

До ініціативи долучилися майже 30 молодих людей із різних куточків Києва та області. Продуктові набори доставили нужденним, які звернулися на гарячу лінію Благодійного фонду Оксани Марченко.

Крім продуктів, активісти роздали людям похилого віку пам'ятки МОЗ щодо захисту від коронавірусу, перекладені російською. І нагадали про запобіжні заходи під час пандемії.

Опозиціонери передали засоби противірусного захисту лікарням Знам’янки

Депутати Кіровоградської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Денис Руденко та Андрій Тесленко передали персоналу Знам’янської міської лікарні ім. Лисенка та персоналу Обласної бальнеологічної лікарні комплекти захисних костюмів, респіратори, маски, одноразові рукавички, бахіли, антисептики.

Волонтери благодійного фонду Віктора Баранського «За Одесу» надали допомогу дитячій обласній лікарні

Необхідну допомогу Одеській обласній дитячій клінічній лікарні надали волонтери благодійного фонду депутата облради від ОП-ЗЖ Віктора Баранського «За Одесу». Вони доставили до медзакладу засоби захисту для медперсоналу: респіратори, маски, захисні костюми і весь інвентар, який буде необхідний лікарям на випадок, якщо в Одеському регіоні з'являться перші хворі на коронавірусну хворобу діти.

Опозиціонери Донеччини доставили продуктові набори у Центр реабілітації «Донбас»

Партійці Краматорської міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ спільно з народним депутатом Наталією Королевською доставили продуктові набори для людей з інвалідністю із Донецького обласного Центру реабілітації «Донбас».

Більше тисячі херсонців старшого віку отримали продуктові набори від ОП-ЗЖ

Херсонська команда опозиціонерів продовжує надавати допомогу нужденним жителям міста і області, які перебувають на самоізоляції. Більше 1200 продуктових наборів роздані по районах Херсонщини з початку акції. Особлива увага приділяється людям похилого віку.

На Донеччині партійці ОП-ЗЖ придбали апарат ШВЛ для обласної інфекційної лікарні

Партійці Донецької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ придбали у Костянтинівську багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування сучасний апарат штучної вентиляції легень HAMILTON-C3 виробництва США. Завдяки наявності режиму INTELLiVENT-ASV дане медобладнання належить до вищої категорії апаратів ШВЛ. Про це повідомила народний депутат, голова Донецької регіональної парторганізації Наталія Королевська.

150 000 масок, захисні комплекти для всіх сімейних лікарів та інші медичні засоби і препарати – на Закарпаття прибула чергова допомога від Медведчука та Марченко

На Закарпаття прибула чергова партія медичних засобів і препаратів для боротьби з пандемією коронавірусу – це частина програми допомоги від голови Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко, придбана їх власним коштом.

Для всіх сімейних лікарів Закарпатської області, кожному з них будуть вручені засоби індивідуального захисту, які складаються з:

 • комплекту медичного одягу лікаря-інфекціоніста;
 • бахіл середніх;
 • шолома епідемічного;
 • захисного прозорого екрана для обличчя;
 • спеціальних захисних окулярів.

Для лікарень Закарпатської області будут передані:

 • 1 000 захисних костюмів-комбінезонів для медичних працівників;
 • 500 літрів антисептика;
 • 12 000 пар захисних оглядових рукавичок;
 • тести ПЛР виробництва Австрії.

У Мелітополі опозиціонери роздали продуктові набори особливо потребуючим людям

Борошно, соняшникова олія, консерви, цукор, макарони - такий продуктовий набір вже другий день розвозять найбільш нужденним мешканцям міста. Координує роботу партийців та волонтерів керівник Мелітопольської міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Сергій Касярум у співпраці з керівництвом територіального центру соціального обслуговування.

У першу чергу, продукти доставляють тим підопічним терцентру, які самостійно не можуть вийти з дому. Це самотні літні люди, люди з інвалідністю.

 

Керівники прилуцьких опозиціонерів роздали мешканцям району 1500 масок

Голова Прилуцької міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Василь Рябоконь та голова Прилуцької районної парторганізації Олександр Бартош за підтримки Чернігівської регіональної парторганізації придбали та роздали на Прилуччині 1500 індивідуальних масок.

Опозиціонери повністю забезпечили кіровоградські бригади швидкої допомоги захисними костюмами

Кіровоградська команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ передала до Центру екстреної медичної допомоги та медичних катастроф у Кіровоградській області (станція швидкої допомоги) чергову партію з 15 захисних костюмів. З урахуванням попередньої партії в 20 комплектів, опозиціонери повністю перекрили потреби співробітників швидкої допомоги обласного центру в засобах індивідуального противірусного захисту.

Сумські опозиціонери продовжують допомагати нужденним під час карантину

Чергова акція допомоги від сумських опозиціонерів – членам клубу «Бойові подруги», до якого входять жінки-ветерани ВВВ, блокадниці, діти війни, учасниці партизанського руху.

У пакунках від представників ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ – продукти першої необхідності: крупи, олія, цукор. Їх передали кожній учасниці клубу з дотриманням усіх карантинних процедур.

Опозиціонери Маріуполя організували безкоштовну роздачу медичних масок для населення

Партійці Маріупольської міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ організували безкоштовну роздачу медичних масок для городян. У найближчі дні активісти планують видати маріупольцям більше 7000 масок.

За словами члена політради партії Максима Ткача, медичні маски були доставлені до Маріуполя за підтримки народного депутата України, голови Донецької регіональної організації Наталії Королевської.

 

Сергій Колесник роздав маски людям похилого віку одного з мікрорайонів Житомира

Депутат Житомирської міської ради від депутатської групи ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Колесник організував безкоштовну роздачу захисних масок літнім людям, що мешкають в одному з мікрорайонів міста Житомира. За його словами, через відсутність елементарних засобів індивідуального захисту люди часто навіть не мають змоги вийти до магазину чи аптеки.

Ініціативи молодіжного крила ОП-ЗЖ підтримують все більше меценатів

Чергову благодійну акцію активісти провели у Фастівському районі Київщини (у селах Мотовилівка, Велика та Мала Снітинка)  - молоді люди роздали партію масок.

Засоби індивідуального захисту передали медичним установам, працівникам дитячого садка і соціальним працівникам. В акції взяв участь і власник компанії «DS-Exim» Дмитро Кондратенко.

ОП-ЗЖ Чернігівщини продовжує допомагати малозабезпеченим

 Представники Чернігівської регіональної організації та небайдужі громадяни роздали продуктові набори, захисні маски та медпрепарати інвалідам війни та праці, багатодітним сім’ям.


Наталія Королевська на Донеччині
: Ми об'єднуємо зусилля депутатів, бізнесу та волонтерів, щоб забезпечити лікарні і людей всім необхідним

«Координаційний штаб - платформа дій по боротьбі з коронавірусом продовжує свою роботу за трьома напрямками: підтримка медицини, громадських ініціатив та соціальний захист громадян. 2 квітня разом з колегами і підприємцями ми передали апарат ШВЛ у лікарню Костянтинівки. Це дасть можливість ще більш ефективно рятувати пацієнтів, адже в тутешню лікарню привозять на обсервацію людей з різних міст і селищ області. Також ми доставляємо засоби особистого захисту, респіратори різних модифікацій, антисептики, рукавички, маски, медичні костюми і тест-системи в медустанови Донецької області. Більш того, вже сформовано 10 000 продуктових наборів для людей похилого віку та малозабезпечених громадян в рамках нашої соціальної програми «Залишайтеся вдома!» – зазначила народний депутат.

Опозиціонери Одещини продовжують допомагати засобами захисту медикам і населенню

Одноразові халати та бахіли для медиків Березівки передали депутат Одеської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Князь Хачатрян, голова Березовської райради Віталій Мосійчук і Березовський міський голова Валерій Григораш.

 

За ініціативи депутата Одеської облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Віктора Андреєнкова та депутатів Білгород-Дністровської міськради в умовах гострого дефіциту засобів захисту вдалося знайти і безкоштовно роздати жителям міста понад 4000 медичних масок. У найближчі дні команда опозиціонерів забезпечить людей ще кількома тисячами масок.


Ілля Кива привіз понад 3 тис. медичних масок у Полтавську обласну клінічну інфекційну лікарню

 

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива передав понад 3 тис. медичних масок Полтавській обласній клінічній інфекційній лікарні.

Медичні маски і антисептики привезли у медзаклади міста лубенські опозиціонери

У четвер, 2 квітня, в місті Лубни (Полтавська обл.) команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ на чолі з Євгенієм Жаданом спільно з головою МГО «Євроклуб-Лубни» Вадимом Лютим доставили у медзаклади міста медичні маски та антисептики. Охопили всіх: міську лікарню, лікарню швидкої допомоги, госпіталь, амбулаторії. Не забули і про організації – чорнобильців, людей з інвалідністю, афганців, а також підприємства міста та місцевих жителів.

Медзаклади Одеси отримали допомогу від депутатів ОП-ЗЖ

1 квітня на прохання лікарів одеська команда партії передала від Співголови ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Вадима Рабіновича і народного депутата від ОП-ЗЖ Тетяни Плачкової засоби індивідуального захисту.

Медики отримали 3 тис. респіраторів FFP2, 4 тис. медичних рукавичок, 5 тис. пар бахіл, 600 фартухів, 10 тис. пар рукавичок, 1500 сучасних костюмів біологічного захисту, 800 пар окулярів, 10 тис. індивідуальних медичних масок, 200 марлевих пов'язок і 3 тис. медичних шапочок.

Юрій Солод спільно з «Дорогою життя» організував доставку комплектів індивідуального захисту для лікарень Донецької області

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Солод спільно з командою волонтерів благодійного фонду "Дорога життя" організував доставку до лікарень Слов'янська, Миколаївки, Святогорська та Олександрівки (Донецька обл.) кількох тисяч респіраторів різних модифікацій, ізоляційних біозахисних халатів, медичних рукавичок, хірургічних масок і дезінфекційних засобів. Комплекти індивідуального захисту будуть безкоштовно видаватися персоналу лікарень, а також всім пацієнтам.

Опозиціонери Донеччини почали роздавати безкоштовний хліб ще у низці міст області

Партійці Донецької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ розширили географію доставки безкоштовного хліба для одиноких пенсіонерів. Так, хліб вже роздають у Слов'янську, Костянтинівці, Дружківці, Торецьку, Волновасі, Світлодарську, Новолуганському, Авдіївці, Ясинуватському районі. Про це заявила народний депутат, голова Донецької регіональної організації партії Наталія Королевська.

Активісти молодіжного крила партії роздали тисячу зшитих волонтерами масок у Чернівцях

Благодійну акцію проводили у різних районах міста. Маски пошили чернівецькі волонтери, оперативно відгукнувшись на прохання місцевих партійців. Молодіжне крило партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» оперативно реагує на гуманітарні проблеми по всій Україні і планує охопити якомога більше населених пунктів і міст.

Молодіжне крило ОП-ЗЖ продовжує надавати допомогу населеним пунктам Київщини

Керівник молодіжного крила Артем Марчевський і народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Загородній привезли чергову партію засобів індивідуального захисту у Гребінки Васильківського на Київщині.

Тисячу масок отримали районна лікарня й амбулаторія. Ще 500 – сільрада, яка забезпечить засобами індивідуального захисту пенсіонерів та малозабезпечених громадян.

Допомога від команди опозиціонерів Одещини
продовжує надходити у райцентри і села області

За ініціативи депутата облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Сергія Біба та голови райдержадміністрації Максима Бриткова для лікарень, держустанов і населення придбані антисептики, спирт, рукавички, маски, бахіли і паперові рушники. Продовжує надходити допомога Березівському району від депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Одеської облради Князя Хачатряна. Чергова партія допомоги надійшла у села Лиманського району від голови фракції ОП-ЗЖ в Одеській облраді Віталія Саутьонкова. У Подільському районі турботу про медиків взяв на себе депутат Одеської облради від ОП-ЗЖ Володимир Осипов.

Сумські опозиціонери передали людям з інвалідністю  захисні маски та продуктові набори першої необхідності

Соціальні проекти, розпочаті депутатами усіх рівнів Сумщини від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, покликані допомогти одиноким пенсіонерам, людям з інвалідністю та ветеранам пережити скрутні часи.

 

У Слов'янську ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ організувала доставку безкоштовного хліба для одиноких пенсіонерів

Представники депутатської групи «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у Слов'янській міській раді спільно з міським територіальним центром соціального обслуговування населення організували адресну доставку безкоштовного хліба для одиноких та хворих людей похилого віку.

2000 захисних масок молодь ОП-ЗЖ Київщини роздала мешканцям Фастівського району

2000 захисних масок молодь ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ доставила у 8 населених пунктів Фастівського району Київської області. Також медичні маски отримали співробітники місцевих рад та колектив Фастівської поліції. Це вже не перша допомога від молодіжного крила партії, яку в ці дні отримали жителі Київської області.

Олександр Качний передав захисні маски, рукавички та обладнання Ірпінській центральній міській лікарні

Народний депутат Олександр Качний разом з активістами ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Київщини передав захисні маски, рукавички та обладнання Ірпінській центральній міській лікарні.

Ініціативу Єгора Устинова про безкоштовний проїзд медиків у міському транспорті підтримала херсонська влада

З 25 березня комунальні підприємства Херсона перевозять медпрацівників безкоштовно. Минулого тижня з такою ініціативою виступив депутат міської ради і керівник регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Єгор Устинов. Рішення було прийнято на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Тетяна Плачкова ініціювала створення Руху взаємодопомоги та Оперативного штабу #БезПаніки для боротьби з коронавірусом

Створення Руху взаємодопомоги #БезПаніки і формування Оперативного штабу координації в Одесі ініціювала народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова. До Руху взаємодопомоги вона запрошує тих, хто готовий і може допомогти, тих, хто потребує допомоги і, звичайно, волонтерів. 

У Маріуполі ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вже роздала кілька тисяч продуктових наборів

Партійці Маріупольської міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ за тиждень реалізації проекту "Допомога старшому поколінню" відвідали на дому кілька тисяч літніх маріупольців. Всім ветеранам Великої Вітчизняної війни, хворим і одиноким пенсіонерам були доставлені продуктові набори та засоби індивідуального захисту.

Юрій Бойко привіз до лікарні м. Рубіжне апарати ШВЛ, медикаменти, захисні маски і костюми

Керівник Луганської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, Співголова партії Юрій Бойко разом з представниками благодійного фонду «Кришталеве джерело» привіз до лікарні м. Рубіжне апарати для штучної вентиляції легень, захисні маски і костюми, медикаменти – всього на суму понад 2 млн гривень.

Представники Координаційного штабу – платформи дій по боротьбі з коронавірусною інфекцією COVID-19 в Донецькій області продовжують реалізацію трьох масштабних програм – підтримка медицини, соціальна допомога та громадські ініціативи

Про це повідомила ініціатор створення штабу, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

Робота здійснюється за такими основними напрямами:

 • Допомога літнім людям і соціально вразливим категоріям громадян
 • Забезпечення медицини та захист здоров'я громадян
 • Підтримка громадських ініціатив та інформування громадян

«Жінки за Мир» у всіх регіонах України організували збір і доставку гуманітарної допомоги соціально незахищеним громадянам

Представниці Національної платформи «Жінки за Мир» приєдналися до роботи Координаційної штабу - Платформи дій по боротьбі з коронавірусною інфекцією COVID-19. У різних областях України жінки організували збір медичної та гуманітарної допомоги, а також запустили кілька благодійних проектів допомоги літнім людям, ветеранам, одиноким мамам та іншим соціально незахищеним громадянам, які потребують підтримки.

Опозиціонери Торецька організували підвезення лікарів

У Торецьку (Донецька область) партійці ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ на період карантину організували підвезення медпрацівників від місця проживання до лікувального закладу. За словами члена команди ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергія Шапрана, для підвезення виділено кілька автобусів, які будуть у певний час забирати людей від місця проживання і привозити на роботу до лікувального закладу.

Херсонські опозиціонери оголосили акцію допомоги #SOSediSOS

Мета акції - допомогти людям старшого віку, одиноким херсонцям. Ініціаторами виступили молоді активісти партії, запровадивши формат челенджу (візьми участь і розкажи друзям), розробили макет листівки, яку кожен охочий може роздрукувати, заповнити і наклеїти на своєму під'їзді.

«Майже у кожному дворі, будинку, під'їзді живуть самотні або просто літні люди, які соромляться просити про допомогу. Це ж не складно - зателефонувати, дізнатися, чи потрібні продукти, ліки, і принести необхідне. Що більше людей долучаться до нашої акції, то легше пройде для літніх людей вимушена самоізоляція», - зазначив депутат Херcoнcькoї міськради, лідер Херсонської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Єгор Устинов. 

Команда ОП-ЗЖ у Кременчуці розвозить продуктові набори літнім людям

Команда Кременчуцької територіальної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ під керівництвом депутата Кременчуцької міськради Геннадія Іваняна розвозить продуктові набори людям похилого віку.

За час роботи волонтерська команда ОП-ЗЖ виявила у місті пенсіонерів, які вже кілька днів сидять без їжі.

 

Опозиціонери Кіровоградщини роздають маски жителям Олександрії.

Депутати Кіровоградської обласної і Олександрійської міської ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ЗА - ЖИТТЯ спільно з мером міста Степаном Цапюком організували безкоштовну роздачу масок жителям Олександрії. За власні кошти вони замовили захисні пов'язки у місцевих підприємців. На даний момент роздано 1000 масок.

Опозиціонери планують роздавати захисні маски протягом усього періоду епідемії коронавірусу COVID-19. Однак уже сьогодні гостро відчувається дефіцит матеріалів необхідних для їх виготовлення. 

Фонд Оксани Марченко передав Інституту серця перший в Україні унікальний апарат, який дозволяє виявляти коронавірус з особливою точністю

 

Благодійний фонд Оксани Марченко передав Інституту серця автоматичну систему молекулярної діагностики в реальному часі ELITeInGenius, виготовлену в Італії. Лікарі стверджують, це унікальний апарат експертного класу, який за короткий термін дозволяє виявити коронавірус у пацієнта. Відзначають, що даний апарат є першим в Україні і СНД. Для Інституту серця таке обладнання є надважливим, вважає директор інституту Борис Тодуров: «Аналізатор, який може визначати коронавірус у наших пацієнтів. Й оскільки діагностика первинна, рання діагностика в таких ситуаціях допомагає не тільки виявити, але й правильно почати лікування.
На жаль, ми не можемо нікуди від цього дітися. Оскільки до нас привозять пацієнтів із гострим інфарктом, з аневризмами, що розшаровуються, з гострим коронарним синдромом, то рано чи пізно серед цих людей, безсумнівно, будуть люди, заражені вірусом. І ось ця рання діагностика допоможе нам, по-перше, ізолювати цих людей від не заражених і почати їх лікування вчасно для того, щоб убезпечити їхнє життя».

Опозиціонери Маріуполя організували доставку продуктів одиноким пенсіонерам.

Партійці Маріупольської міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ продовжили реалізацію партійного проекту «Допомога старшому поколінню». Починаючи з понеділка, 23 березня, активісти розвозять продуктові набори та засоби індивідуального захисту. У планах відвідати вдома всіх ветеранів Великої Вітчизняної війни, одиноких людей похилого віку та соціально вразливих громадян.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ надала допомогу Харківській інфекційній лікарні.

23 березня голова Харківської міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Андрій Лесик зі своїми однопартійцями передали Харківській обласній клінічній інфекційній лікарні №22 медичні ліжка і матраци, а також особисто доставили їх.

Молодь Херсона організувала допомогу самотнім пенсіонерам.

Молоді активісти партії об'єдналися і створили в Херсоні ініціативну групу для допомоги людям похилого віку, самотнім пенсіонерам. Продуктові набори були роздани літнім херсонцям, які знаходяться в групі ризику зараження коронавірусною інфекцією. Зараз формуються списки самотніх громадян, які потребують допомоги, яким активісти планують розвести набори найближчим часом.

Юрій Бойко привіз тести, маски, апарати ШВЛ в центр реабілітації «Віра, Надія, Любов» (Чернівецька обл.).

 

Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко відвідав центр реабілітації «Віра, Надія, Любов» в с. Банчени Чернівецької області, створеного архієпископом Лонгіним (в миру - Михайло Васильович Жар). Він привіз тести, маски, апарати штучної вентиляції легенів і багато іншого, необхідного для захисту від коронавірусної інфекції. Одне з приміщень центру оперативно перепрофілювали і обладнали під повноцінне лікарняне відділення.

Молодіжне крило ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ передало 2 тисячі масок в лікарню на Київщині.

Молодіжне крило ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ і благодійна організація «Фонд «СВАРОГ» передали до Фастівського центр первинної медико-санітарної допомоги першу партію захисних медичних масок.

У Слов'янську група молоді спільно з «Жінками за мир» організували виготовлення захисних масок.

У перший же день були пошити понад 200 штук. Всього активісти планують пошити кілька тисяч таких масок. Маски будуть передані медикам, працівникам поліції, а також пацієнтам місцевих лікарень в Слов'янську та Слов'янському районі.

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива привіз в Полтавську станцію швидкої медичної допомоги 3 тисячі масок.

Підвіз засобів захисту в лікарні в умовах їх повсюдного дефіциту під час епідемії коронавируса - допомога співвітчизникам, яка може врятувати життя, зазначив народний депутат.

Опозиціонери Одещини забезпечили засобами захисту сільських медиків.

Благодійний фонд депутата Одеської облради Віталія Саутьонкова «Сильніше разом», 23 березня передав в поліклініки, амбулаторії та ФАПи Одеської області предмети першої необхідності і санітарного захисту. Зокрема, допомогу отримали медичні установи сіл Фонтанка, Чорноморське, Крижанівка, Нова Дофінівка і Вапнярка.

На Закарпаття прибула перша партія медичних препаратів і вантажів для боротьби з коронавірусом – це частина програми допомоги від голови Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко. Усе це було придбано за їх особисті кошти.

Серед засобів захисту, профілактики та лікування – 20 000 медичних масок з гумовими петлями. Їх жителям Закарпатської області в усіх районах від сьогодні роздаватимуть активісти партії «Опозиційна платформа – За життя».

Засоби захисту та обладнання будуть розподілені серед медичних установ області:

– Благодійний фонд Оксани Марченко уклав контракт і оплатив 5 апаратів штучної вентиляції легенів виробництва Франції. Два апарати надійдуть до Закарпатської області. Один із них – у Воловецьку центральну районну лікарню, а другий призначений для Мукачівської центральної районної лікарні.

– 350 експрес-тестів BIOEASY для виявлення коронавірусу (2019nCoV).

– 38 000 захисних оглядових рукавичок.

– 600 комплектів медичних комбінезонів декількох видів.

– 90 комплектів одягу для використання докторами-інфекціоністами.

– електронне обладнання для моніторингу стану пацієнтів «Біомед» ВМ800D, апаратура, що використовується при реанімаційних процедурах, у відділеннях інтенсивної терапії та при проведенні операцій.

– 30 штативів для крапельниць.

– 500 літрів засобів для дезінфекції рук, шкіри та медичного обладнання.

Вінницькі опозиціонери долучилися до всеукраїнського флешмобу #БезПаніки.

 

За ініціативи голови Вінницької міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ігоря Горлачова та заступника голови парторганізації Олега Шевченка 21 березня у Вінниці відбулась акція з підтримки пенсіонерів, одиноких громадян та малозабезпечених сімей – «Людина, її життя і здоров’я – основна цінність». Активісти відвідали понад 200 сімей. В рамках акції люди отримали від керівництва міської партійної організації набори продуктів першої необхідності, маски та антисептичні засоби.

З ініціативи Наталії Королевської на Донеччині створено координаційний штаб – платформу дій по боротьбі з коронавірусною інфекцією COVID-19.

У Донецькій області створено координаційний штаб – платформу дій по боротьбі з коронавірусною інфекцією COVID-19, головне завдання якого – мобілізація та координація зусиль для захисту людей і запобігання поширенню коронавірусу. Штаб координуватиме збір гуманітарної та медичної допомоги, її доставку в регіон, а також цілодобово акумулюватиме оперативну інформацію щодо ситуації в області. Вже створена "гаряча лінія" координаційного штабу – звертатися потрібно за номером +38 (099) 669 48 99.

Опозиціонери придбали пральну машину і медкостюми для Березівського центру медико-санітарної допомоги.

Депутат Одеської облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Князь Хачатрян та голова Березівської райради Віталій Мосійчук за особисті кошти придбали пральну машину, одноразові медкостюми та маски для Березівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

Центр соціальної відповідальності, створений партійцями Дніпра, почав доставку продуктів літнім людям.

Волонтери Центру соціальної відповідальності Дніпра, створеного з ініціативи Геннадія Гуфмана, керівника Дніпропетровської обласної парторганізації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, пройшли перший інструктаж і в перший же день доставили кілька сотень продуктових наборів додому людям похилого віку. Також завдяки закупівлям Центру дві тисячі буханців хліба розвезено підопічним територіальних центрів соцобслуговування. Поставки свіжого хліба будуть проводитися двічі на тиждень.

У Костянтинівці ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ забезпечила комплектами індивідуального захисту медиків інфекційної лікарні.

Активісти Костянтинівської міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ з моменту запровадження карантину почали регулярно забезпечувати комплектами індивідуального захисту медичних працівників обласної інфекційної лікарні. Такий благодійний проект вдалося організувати за підтримки голови наглядової ради ТОВ "КОЖКОН" Анатолія Лінкевича.

Наталія Онуфрієнко закупила матеріал для пошиття захисних масок жителям Бердичева.

Депутат Бердичівської міської ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Онуфрієнко закупила матеріали для пошиття захисних масок для мешканців міста. «Ми закупили тканину, починаємо шити, а за декілька днів безкоштовно роздамо людям», – написала Наталія Онуфрієнко на своїй сторінці у Facebook.

На Донеччині партійці ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ організували пошиття медичних масок.

У м. Часів Яр Донецької області партійці міської організації на чолі з Сергієм Чаусом спільно з Центром дитячої та юнацької творчості та за підтримки військових, які базуються в місті, організували пошиття масок.

В Одесі активісти групи #БезПаніки запустили флешмоб допомоги одиноким пенсіонерам.

Всеукраїнський флешмоб #БезПаніки запустили учасники однойменної групи у Facebook. Молоді люди допомагають одиноким пенсіонерам – привозять продукти, маски та дезінфектори.

Віктор Медведчук та ОПЗЖ нададуть допомогу жителям Закарпаття в боротьбі проти поширення COVID-19.

З огляду на ситуацію, що склалася через поширення коронавірусу COVID-19, 18 березня на Закарпаття прибув народний депутат України, голова Політради партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Віктор Медведчук. Він пообіцяв відшукати можливість для надання допомоги закарпатцям у боротьбі з пандемією коронавірусу. Зі свого боку Закарпатська партійна організація «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» взяла на себе зобов'язання стежити за ситуацією в області та надалі за необхідності допомагати землякам у боротьбі проти поширення COVID-19.

Вадим Столар допомагає столичним лікарням у боротьбі з коронавірусом.

Завдяки допомозі голови Київської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народного депутата Вадима Столара до Олександрівської клінічної лікарні за період з 16 до 18 березня було передано 468 респіраторів, 1826 комбінезонів, 30 000 вакуумних пробірок для дослідження крові, 10 000 голок для тих самих досліджень, 10 000 одноразових холдерів для пробірок, 7 систем для прибирання Mistral Moboxx, 400 насадок для системи прибирання, 750 спеціальних маркованих ганчірок і 300 маркованих серветок для прибирання. Також 200 комбінезонів було передано Київській міській клінічній лікарні №4.

Тетяна Плачкова створила у Facebook групу взаємопідтримки.

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова створила у соціальній мережі Facebook групу взаємодопомоги #БезПанікі. У ній учасники домовляються про допомогу самотнім людям похилого віку, підвозять медиків, діляться досвідом використання засобів самозахисту і карантину в країнах Європи. За два дні до групи приєдналися вже понад 1500 людей з усіх регіонів країни.

Олександр Фельдман надає необхідні ресурси для боротьби з коронавірусом на Харківщині.

Народний депутат, член фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Фельдман допоможе харків'янам у боротьбі з коронавірусом. «Я зустрівся з керівництвом ПрАТ «Концерн АВЕК і Ко» та представниками афілійованих структур. Разом ми вирішили, що готові надати на боротьбу з коронавірусом у Харкові та області приміщення і всі можливості Медичного центру «Інтермед», включаючи апарат ШВЛ, а також автобуси, в тому числі Екопарку, для підвозу або перевезення медичних працівників, співробітників оперативних служб», – розповів парламентарій. Також в разі необхідності обласний штаб може розраховувати на спеціальний транспорт і автомобілі «АВЕК», в тому числі – карету швидкої допомоги і поливальні автомобілі.

На Луганщині партійці організували безкоштовну роздачу засобів захисту від коронавірусу

Представники Луганської команди ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ – Ростислав Дубовий та Вадим Маслов – передали аптекам Сєвєродонецька та Рубіжного медичні засоби: респіраторні і марлеві маски. Засоби індивідуального захисту роздаватимуть безкоштовно особам, які досягли шістдесятирічного віку.

У Дніпрі партійці створили Центр соціальної відповідальності для допомоги людям похилого віку під час карантину.

З ініціативи керівника Дніпропетровської обласної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Геннадія Гуфмана в Дніпрі створено Центр соціальної відповідальності, головна мета якого допомагати літнім людям, які в силу певних обставин не можуть дотримуватися режиму карантину. Геннадій Гуфман звернувся до всіх небайдужих жителів із пропозицією приєднатися до роботи Центру, щоб надати посильну допомогу тисячам пенсіонерів, які проживають в місті, а також входять до групи ризику зараження коронавірусною інфекцією.

Олександр Пономарьов придбав на 250 тисяч грн захисних засобів для медзакладів Запорізької області.

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Пономарьов виділив 250 тисяч гривень власних коштів на придбання спеціальних захисних засобів – масок, костюмів, халатів, щитків та ін. – для лікарів і медсестер медичних закладів Бердянська і районів, що входять до 78-го виборчого округу – Андріївської, Більмацької, Розівської та Чернігівській ЦРЛ.

У Дніпропетровській області партійці безкоштовно видають маски і дезінфектори для рук.

Активісти Кам'янської міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ безкоштовно роздають медичні маски і дезінфікуючі засоби для рук. Видача проходить у громадській приймальні Кам'янської міської парторганізації за адресою: м. Кам'янське, пр. Гімназичний, б. 11Г, офіс 202, з вівторка по суботу, з 10:00 до 18:00. Контактний телефон: (068) 958-98-01.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади комплексних заходів щодо захисту громадян та економіки від пандемії коронавірусу.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади припинити брехати людям і сконцентруватися на прийнятті рішень, необхідних для забезпечення безпеки громадян, їхнього соціального захисту та порятунку національної економіки від катастрофічних наслідків пандемії.

Опубліковано: 21 травня 2020
×
Приєднатися