Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Ініціативу Єгора Устинова про безкоштовний проїзд медиків в міському транспорті підтримала херсонська влада

З 25 березня комунальні підприємства Херсона перевозять медпрацівників безкоштовно. Минулого тижня з такою ініціативою виступив депутат міської ради і керівник регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Єгор Устинов. Рішення було прийнято на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Ми вважаємо, що вкрай необхідно не тільки забезпечити медиків громадським транспортом, а й надати безкоштовний проїзд. Ці люди зараз на передовій протиепідемічного фронту. Як керівник МКП «Херсонелектротранс» заявляю, що наше підприємство готове возити таких людей на роботу безкоштовно», - заявив Єгор Устинов.

Після прийняття комісією відповідного рішення, з 25 березня медпрацівникам надано безкоштовний проїзд, інформація про це розміщена в салонах херсонських тролейбусів. Медики можуть скористатися даним правом при наявності відповідного посвідчення і захисної маски.

«Ми - єдине підприємство міста, яке перевозить осіб даної категорії безкоштовно. Якщо інші комунальні підприємства укладають з лікарнями угоди на фінансову компенсацію, «Херсонелектротранс» цього не робить. Це наш внесок у боротьбу з епідемією»,- повідомив керівник ХЕТ Єгор Устинов.

Опубліковано: 26 березня 2020
×
Приєднатися