Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива взяв на поруки цивільного чоловіка нардепа від «Слуги народу» Анни

Заяву про готовність взяти на поруки цивільного чоловіка нардепа від «Слуги народу» Анни Скороход, Олексія Алякіна, підписав Ілля Кива, наголосивши про протиправні дії щодо підсудного. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ сказав в ефірі телеканалу «112 Україна».

 «Я написав заяву, що готовий взяти на поруки цього громадянина, оскільки я бачу системне порушення закону щодо українських громадян і тим, хто потребує допомоги нашої країни», - заявив Ілля Кива, додавши, що в цьому його підтримали і однопартійці.

Нардеп підкреслив, що справжньою причиною даного судового розгляду є інакомислення Анни Скороход, зокрема у зв'язку із голосуванням за відкриття ринку землі, через що на неї і її близьких почали чинити тиск через підконтрольні правоохоронні структури.

 «Тут немає політики. Тут є мораль і буква закону. Буква закону, яка порушується Генеральною прокуратурою, і мораль, яка порушується усіма тими, хто готовий не дивлячись ні на що - що вона (Ганна Скороход - ред.) вагітна, що вона громадянка України, - знищувати. Будеш знищена! Ось обличчя чинної влади. Нас знищують шляхом репресій, шляхом тиску, залучення до цієї процедури правоохоронні органи. Вони розставили своїх людей, які бездумно виконуватимуть їхні накази», - заявив парламентарій.

Нагадаємо, 15 листопада Печерський районний суд Києва розглядав клопотання про обрання запобіжного заходу цивільному чоловіку народного депутата від фракції «Слуга народу» Анни Скороход, Олексію Алякіну.

Опубліковано: 16 листопада 2019
×
Приєднатися