Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: Владі не потрібен мир на Донбасі

Позиція чинної влади і міжнародних партнерів щодо ситуації на Донбасі виключає прагнення до припинення конфлікту, але допускає використання регіону для особистої реклами. Про це заявив журналістам народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

«Влада повинна чітко позначити свою позицію в переговорному процесі, що мир їй не потрібен, території не потрібні, люди не потрібні. Чи наблизимося ми до миру, чи зможемо ми зупинити війну і вирішити цей конфлікт, який 7 років знищує країну, з такими учасниками переговорів, як зараз? Чому ми 7 років тупцюємо на одному місці і ховаємо наших громадян, як з одного, так і з іншого боку? Тому що є така позиція нашої влади і чіткі заяви Держдепу, який і далі підштовхує нас до продовження конфлікту і знищення економіки», - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що політики використовують конфлікт на сході країни як агітаційний майданчик і місце для «показухи».

«Цю методику ефективно використовує наш президент, перейнявши її у попередника. Нещодавно Порошенко засмічував інтернет фотографіями з Донбасу і переживаннями про українських громадян. А нещодавно ці люди розкрадали «Укроборонпром» і нашу державу, знищуючи її своїми корупційними діями. Не знаю, чи вірить хто цим всім перфомансам - в будь-якій складній ситуації їдь на Донбас, одягай бронежилет і каску та неси всяку нісенітницю», - зазначив парламентар.

За його словами, «поки ці коміки і аферисти ганяють на Донбас і фотографуються - наша країна вмирає».

«В кожній галузі дії влади призвели нас в глухий кут: тарифи, війна, медицина, освіта. Все, до чого торкаються ці лицедії, розвалюється», - підсумував Ілля Кива.

Опубліковано: 10 червня 2021
×
Приєднатися