Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: Владі треба було ще у січні переорієнтувати підприємства на боротьбу з епідемією

Замість посилення карантину у розпал пандемії коронавірусу владі слід було ще на початку року розробити протиепідемічний план дій і переорієнтувати профільні підприємства на боротьбу з епідемією. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Ситуацію, що склалася, необхідно вирішувати не лише ізоляцією. Ще у січні мала бути розроблена програма і стратегія перепрофілювання наших підприємств. Таких, як, наприклад, фармакологічна компанія «Дарниця», а також підприємств з виробництва апаратів ШВЛ. Вся промисловість уже мала бути перебудована! Але замість цього ми зараз, коли приховувати все просто неможливо, говоримо про введення обмежень!» - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що на сьогодні введення ізоляції – запізнілий захід.

«У той час коли весь світ вже виходить на поправку, ми лише починаємо якісь кроки щодо врегулювання ситуації. І це після того, як безконтрольно всередину країни пускали величезну кількість людей», - сказав він.

Політик нагадав, що в січні уряд навіть проігнорував рішення РНБО про заборону вивезення з країни засобів особистого захисту.

«Саме тому сьогодні лікарні та наші лікарі беззбройні перед небезпекою зараження, адже вони перебувають на вістрі атаки у боротьбі з пандемією, у боротьбі з цим смертельним вірусом, який сьогодні косить українців. Позиція влади злочинна і саботажна: хтось затягнув ситуацію і поставив під загрозу життя українських громадян!» - підсумував Ілля Кива.

 

 

 

Опубліковано: 25 березня 2020
×
Приєднатися