Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: Влада виконує програму по геноциду українського народу

Позиція української влади в питанні отримання російської вакцини від коронавірусу - це частина програми по геноциду українців, продиктованої ззовні. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

«У мене складається враження, що це програма по скороченню чисельності людей на території України. В умовах, що склалися, крім, як «геноцид» - по-іншому це назвати неможливо. Геноцид з боку маріонеткової, підконтрольної Держдепу влади, показує, що це Держдеп розгортає програму геноциду на території колонії, отриманої ними в результаті державного перевороту. Наша країна давно перетворена в колонію, сировинний придаток, де проводять експерименти», - сказав він.

При цьому Ілля Кива зазначив, що керівництво України убезпечило себе, провівши спецоперацію із закупівлі і доставки вакцини з Ізраїлю.

«Влада влаштувала ситуацію, в якій вона може захистити себе і свої сім'ї. Вакцину без кришування і без допомоги спецслужб завезти в країну неможливо, адже вона доставляється в спеціальних контейнерах з температурою -70 градусів. Я більше, ніж упевнений, що це була спецоперація по отриманню вакцини для VIP-персон і влади. А паралельно щодня у нас від коронавірусу вмирає близько 300 людей», - сказав нардеп.

Він також зазначив, що політичні питання влади ставлять вище людських життів.

«Віктор Медведчук домовився з президентом Росії про надання вакцини «Супутник V» та її виробництві на харківських фармакологічних підприємствах. Це дало б можливість зупинити епідемію і врятувати людські життя. Але владі цей формат порятунку українців не потрібен. Те, що Росія надає цю можливість - для них це незручне політичне питання. Звикли ж представляти Росію, як країну-агресора, як ворога, на якого можна списувати всі невдачі і внутрішні проблеми. А в цій ситуації Росія виступає рятівником», - підсумував Ілля Кива.

Опубліковано: 11 січня 2021
×
Приєднатися